reklama

Fallen Crest (#5). Uniwersytet

Wydawnictwo: Kobiece
Data wydania: 2020-02-26
Kategoria: Obyczajowe
ISBN: 9788366436671
Liczba stron: 408
Tytuł oryginału: Fallen Crest University

Tom 5 cyklu Fallen Crest

Ocena: 4.67 (3 głosów)

Nadchodzi czas zemsty

Sam, Mason dołączają do Logana na tym samym uniwersytecie. Łączy ich wspólny wróg. Sebastian Park - przewodniczący bractwa prawdziwych drani.

Mason Kade stąpa po kruchym lodzie. Wie, że jest obserwowany przez innych zawodników. Nie oznacza to jednak końca wojny z Sebastianem. Musi być ostrożny - wystarczy jeden niewłaściwy ruch, aby stracić wszystko: karierę sportowca, wizerunek twardziela i Sam, na którą ten drań Park właśnie urządził polowanie.

__

O autorce

Tijan swoją karierę z pisarstwem rozpoczęła stosunkowo późno. Jednak nie przeszkadza jej to tworzyć powieści, które kochają czytelniczki na całym świecie. Jest bestsellerową autorką ,,New York Timesa", ,,USA Today" i ,,Wall Street Journal". Pisze przede wszystkim romanse, zarówno serie, jak i standalone'y. Prywatnie jest właścicielką cocker spaniela, którego kocha ponad wszystko, partnerką mężczyzny, od którego jest absolutnie uzależniona i pióroholiczką - ma niepohamowany apetyt na pisarstwo! Doskonale się składa, bo jej książki to must-read.

Tagi: Przeznaczone dla kobiet i/lub dziewcząt

Kup książkę Fallen Crest (#5). Uniwersytet

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Opinie o książce - Fallen Crest (#5). Uniwersytet

Avatar użytkownika - Lenka83
Lenka83
Przeczytane:2020-05-02, Ocena: 4, Przeczytałam, 2020,

Uniwersytet to długo droga przez męki ale... na końcu "zaświeciło słoneczko"
Atutem historii Mansona i Sam to akcja, akcja brutalna, mroczna, brudna. Wciśnięcie tych bohaterów w normalne życie studenckie jest nudne.
"Manson i Logan nie byli normalni. Ja też nie byłam." Z normalnym życiem tym bohaterom po prostu "nie jest do twarzy".
Po drugie 5 tom w którym słuchamy jak wielka miłość jest między Mansonem i Sam, jak są wdzięczni, jak się bardzo kochają.... nie nie nie ile można...
Po trzecie po raz kolejnym czytamy o statusie Logana i Mansona ich braterstwie, lojalności, oddaniu... o tym już jest w pierwszych tomach po co powielać...
Samo zakończenie ratuje historię. Jest mocne, zaskakujące w pewnych momentach i na to czeka czytelnik. Tylko że samo dobre zakończenie nie oznacza iż całość książki można uznać za wybitną.

Link do opinii

Dalsze losy Masona, Samanthy i Logana. I kolejna walka z ich wspólnym wrogiem Parkiem Sebastianem. Sam i Logan po roku dołączają do Masona na uniwersytet.  Tam muszą się zmierzyć z Parkiem. Sam musi być ostrożna bo wie, że Park chce w niąuderzyć żeby zemścić się na Masonie. Sam jest bardzo ostrożna,  z rezerwą dobiera nowe koleżanki.  Jednak się nie boi konfrontacji.  Już tyle przeszła w poprzedniej szkole, że  teraz stała się twardsza i odwazniejsza. Jest zdolna do wszystkiego żeby chronić bliskich. Również Mason i Logan są gotowi na wszystko żeby chronić siebie i Sam.  Każdy ma swój plan na ochronę i pozbycie się Parka.  Czy im się uda? Jak dużo muszą znieść żeby wreszcie mieć spokój? Przeczytajcie to się przekonacie. Warto. A końcówka książki to istna bomba.

Link do opinii
Inne książki autora
Pozwól mi zostać
Tijan Meyer0
Okładka ksiązki - Pozwól mi zostać

Zapytała, czy może zostać, a on jej pozwolił Tej feralnej nocy, kiedy świat Mackenzie całkowicie runął, dziewczyna miała nocować w obcym domu. Przez przypadek...

Księżniczka. Crew
Tijan Meyer0
Okładka ksiązki -  Księżniczka. Crew

Witaj z powrotem w rzeczywistości Bren Monroe. Bycie częścią ekipy wiąże się z lawirowaniem między dwoma światami. Do zmartwień tego normalnego należą...

Zobacz wszystkie książki tego autora
Recenzje miesiąca
Księga tęsknot
Sue Monk Kidd
Księga tęsknot
Informacja zwrotna
Jakub Żulczyk
Informacja zwrotna
Przyjdę, gdy zaśniesz
Agnieszka Lingas-Łoniewska
Przyjdę, gdy zaśniesz
Co zrobić z tą chmurą smogu?
Małgorzata Ogonowska; Artur Rogoś
Co zrobić z tą chmurą smogu?
Dopaść Leona Waganta
Wiktor Hajdenrajch
Dopaść Leona Waganta
Szpetnicy
Maciej Kapuściński
Szpetnicy
Tango
Ewa Cielesz
Tango
Cień Debory
Magdalena Mosiężna
Cień Debory
Na zawsze w lodzie
Owen Beattie; John Geiger
Na zawsze w lodzie
Pokaż wszystkie recenzje
Reklamy