Fantazje w trójkącie

Jenna Kerry ma dość: chce zostawić swojego chłopaka. Ryan żyje tylko pracą i skazuje ją na prowadzenie niemal klasztornego trybu życia. Dziewczyna pragnie zmiany, a Ryan nie potrafi jej niczym zaskoczyć, aż... Pewnego wieczoru w luksusowym hotelu niespodziewanie pojawia się jej chłopak i ratuje ją z nudnego przyjęcia. Do tego, udaje, że jej nie zna! Ta gra w nieznajomych naprawdę jej się podoba i szalenie ją podnieca: nie wiedziała, że jej chłopak ma taką fantazję... Czy to możliwe, aby w Ryanie zaszła aż taka zmiana? Może to nie on był namiętnym kochankiem, który rozpalił jej zmysły. Jenna jeszcze nie wie, że jej życie seksualne przewraca się właśnie do góry nogami. Nigdy nie była tak blisko spełnienia swojego najskrytszego marzenia. Teraz ma szansę, aby zasmakować seksu z dwoma gorącymi mężczyznami.

Informacje dodatkowe o Fantazje w trójkącie:

Wydawnictwo: Czarna Owca
Data wydania: 2013-02-06

Kup książkę Fantazje w trójkącie

Fantazje w trójkącie - opinie o książce

Avatar użytkownika - agatrzes
agatrzes
Przeczytane:2013-10-22, Ocena: 3, Przeczytałam, 52 książki 2013,
Podsumowując ,,Fantazje w trójkącie" to zdecydowanie powieść erotyczna i gdyby skupić się tylko na seksie , to ta książka jest ciekawą i ekscytującą wycieczką do zmysłowego świata. Gdyby bohaterowie mieli więcej charakteru i zachowywali się bardziej racjonalnie książka byłaby zdecydowanie lepsza. Nie umiem jednoznacznie odpowiedzieć na pytanie czy książka jest warta polecenia. Wszystka zależy od tego, czego spodziewacie się sięgając po daną lekturę. Ja przy ,,Fantazjach w trójkącie" miło spędziłam czas i choć w pewien sposób lektura mnie rozczarowała nie żałuje, że poświeciłam jej czas