Filozofia sukcesu. Życie szczęśliwe i dostatnie według Napoleona Hilla

Rozmowy młodego Napoleona Hilla z wielkim mistrzem -- Andrew Carnegiem

2 inspirujących ludzi sukcesu ponad 300 stron pomysłów i motywacji 17 niezmiennych zasad podnoszących jakość życia

Trudno Ci uwierzyć, że istnieją spisane, stuprocentowo skuteczne zasady na osiągnięcie sukcesu? Święty Graal w osiąganiu wpływów i majątku? Złoty środek w dziedzinie motywacji i kucia własnego losu? Zamknięty między okładkami klucz do drzwi, za którymi czekają na Ciebie bogactwo, wiedza i prestiż? To pewne pryncypia, o których nie możesz jedynie przeczytać. Twoim obowiązkiem jest zacząć wcielać je w życie. Musisz to zrobić dla samego siebie.

"Filozofia sukcesu..." to nieśmiertelny klasyk, zawierający słynną na całym świecie formułę sukcesu autorstwa wielkiego amerykańskiego przemysłowca. Andrew Carnegie podbił świat biznesu i został niekwestionowanym "królem stali". Zdobył niesamowitą fortunę, którą dzielił się z innymi, przeznaczając ją na cele charytatywne. Dzielił się także swoją wiedzą, a tysiące ludzi nauczyło się od niego, jak zwiększać swoje dochody. Dzięki wnikliwym pytaniom i uporowi w zdobywaniu wiedzy Napoleona Hilla teraz i Ty masz szansę, by zacząć myśleć tak, jak najwięksi i najbogatsi ludzie Ameryki.

Kręta, wyboista i ciągle pod górę? Nic podobnego!
Droga do sukcesu jest prosta i zaczyna się tuż pod Twoim domem!

Obudź w sobie "palące pragnienie" i poddaj się tej obsesji. Zmaterializuj swój cel i ani na moment nie ustawaj w dążeniu do niego. Profesjonalnie zarządzaj czasem i pieniędzmi -- nawet jeśli w chwili obecnej pierwszego masz w bród, a drugim Cię los nie rozpieszcza. Trenuj samodyscyplinę i kreuj swoją atrakcyjną osobowość. Stosuj się wiernie do pozostałych "zasad sukcesu" i przygotuj się na rychły triumf. "Po dziś dzień odważę się twierdzić, że mądrość przekazana młodemu uczniowi Napoleonowi Hillowi przez jego mentora Andrew Carnegiego pomogła stworzyć więcej milionerów niż jakikolwiek inny związek w dwudziestym wieku. Zawarte w niej spostrzeżenia i rady są bezcenne." Jim Rohn, pisarz i mówca motywacyjny "Cokolwiek umysł człowieka może sobie wyobrazić i w co może uwierzyć -- to może osiągnąć." Napoleon Hill

Informacje dodatkowe o Filozofia sukcesu. Życie szczęśliwe i dostatnie według Napoleona Hilla:

Wydawnictwo: Onepress
Data wydania: 2008-04-17
Kategoria: Poradniki

Kup książkę Filozofia sukcesu. Życie szczęśliwe i dostatnie według Napoleona Hilla

Filozofia sukcesu. Życie szczęśliwe i dostatnie według Napoleona Hilla - opinie o książce

Księga motywacji, inspiracji i magii Napoleona Hilla
Napoleon Hill0
Okładka ksiązki - Księga motywacji, inspiracji i magii Napoleona Hilla

Napoleon Hill - od niego wszystko się zaczęło Złoty klucz do wszystkich Twoich osiągnięć Naucz się robić użytek ze swojego wspaniałego umysłu Poznaj...

Myśl... i bogać się
Napoleon Hill0
Okładka ksiązki - Myśl... i bogać się

Oto książka, która stała się niekwestionowanym klasycznym dziełem literatury motywującej działania ludzkie. Odmieniła życie milionów kobiet i mężczyzn...