FIRE FORCE: TOM 9

ÓSEMKA ROZPOCZYNA WALKĘ W NETHERZE!
Ósemka wdziera się do bazy wroga, Neitheru, w którym ma nadzieję znaleźć Shou i Ewangelistę. Na tej ziemi zakazanej bohaterów atakuje zatrważająco dużo ludzi w białych szatach!
Umiejętności wrogów sprawiają, że funkcjonariusze Ósemki zostają rozdzieleni, przez co muszą toczyć boje osobno. Rozpoczyna się prawdziwa walka na śmierć i życie, której celem jest przegrupowanie z kompanami! D
Dwaj bracia ponownie stają w szranki. Niezwykła umiejętność Shou tnie Shinrę!

Informacje dodatkowe o FIRE FORCE: TOM 9:

FIRE FORCE: TOM 9 - opinie o książce

Avatar użytkownika - PopKulturowyKoci
PopKulturowyKoci
Przeczytane:2021-07-20, Ocena: 5, Przeczytałem,

Tomik wypełnia kilka różnych walk. Niektóre z nich są przesycone lekką nutą humoru, inne stawiają na dużą dynamikę lub mocno zaskakujący przebieg starcia. Różni członkowie ósemki mają tutaj okazję pokazać pełnię swoich zdolności oraz tego, jak mocno zdeterminowani są do osiągnięcia sukcesu. Wszystko to jednak i tak jest tylko przystawką do najważniejszej potyczki pomiędzy Shinrą i jego młodszym bratem. To właśnie ten moment historii jest kulminacyjny, najbardziej ekscytujący i potrafiący wywołać na twarzy czytelnika szczery uśmiech zadowolenia. Wraz ze świetnie pokazanymi walkami, twórca postanowił odkryć również przed czytelnikami pewne tajemnice historii. Plan wroga zaczyna nabierać coraz wyraźniejszych kształtów, tym samym jeszcze mocniej motywując strażaków do walki. Nie wszystkie „karty” zostają jednak odkryte. Ciągle w historii jest wiele tajemnic, które będą napędzać naszą ciekawość.

Cała recenzja na:

Avatar użytkownika - wkp
wkp
Przeczytane:2021-04-30, Ocena: 4, Przeczytałem,

WALKA W NEITHERZE

Kolejny tomik „Fire Force” w moich rękach. Czyli kolejna porcja dobrej zabawy zapewniona. Bo nawet, jeśli seria ta nie grzeszy oryginalnością, za każdym razem, gdy sięgam po kolejne jej części, bawię się naprawdę dobrze i mam ochotę na więcej. I to chyba najlepsze, co mogę powiedzieć o przygodach dzielnych strażaków.

W poszukiwaniu Shou i Ewangelisty, Ósemka staje przed nie lada wyzwaniem: wdarciem się do Neitheru! Niestety wrogowie już na nich czekają i jest zdecydowanie za dużo. Rozdzielni bohaterowie muszą działać samodzielnie, a walka trwa i to na śmierć i życie. Kto przetrwa? I za jaką cenę?

FIRE FORCE: TOM 10
Atsushi Ohkubo 0
Okładka ksiązki - FIRE FORCE: TOM 10

UMIEJĘTNOŚĆ SHOU JEST NIESAMOWITA!Czy jeszcze jest szansa, by go uwolnić od cieni Netheru? Shinra odnajduje Shou, jednak nie potrafi przemówić mu...

FIRE FORCE: TOM 15
Atsushi Ohkubo 0
Okładka ksiązki - FIRE FORCE: TOM 15

CZY BENIMARU I JOKER RZECZYWIŚCIE WEDRĄ SIĘ SIŁĄ DO SIEDZIBY KOŚCIOŁA ŚWIĘTEGO SŁOŃCA?! Shinra i pozostali natrafiają na dowody podważające prawdziwość...