Fireborn (tom 3). Zrodzona z ognia. Starling i Grota Światła

OSTATNIE STARCIE

Mistrz podszedł bliżej i Feniks poczuła, jak otaczające ją powietrze napiera na nią, gęste i ciężkie niczym ołów. Rozpacz zacisnęła na jej sercu swoje lodowate szpony. Jak mogła myśleć, że uratuje wszystkich, skoro nie potrafiła ocalić nawet siebie?

Po wstrząsającej bitwie o Icegaard Feniks i jej przyjaciele dołączają do Łowców zdesperowani, aby zjednoczyć zwaśnione klany, zanim ich wróg, Mistrz, zaatakuje Ember.

Ich jedyną nadzieję na zwycięstwo skrywa Grota Światła i ukryta w niej legendarna broń... ale znajduje się ona na terytorium goblinów, w przerażającej mrocznej strefie podziemnych jaskiń. Podczas poszukiwania sposobu na uratowanie ich świata bohaterowie będą musieli stawić czoła nieznanym, nowym i śmiertelnie niebezpiecznym stworzeniom.

Gdy zbliża się ostateczne, decydujące starcie, Feniks walczy zaciekle o bezpieczeństwo przyjaciół zdeterminowana, aby już nigdy nie stracić nikogo z bliskich jej sercu osób. Ale Mistrz jest okrutniejszy i potężniejszy, niż mogłaby przypuszczać nawet w najśmielszych snach, a gdy jej przeszłość i teraźniejszość ścierają się ze sobą, będzie musiała dokonać niewyobrażalnie trudnych wyborów i poświęcić wszystko, co jej drogie, aby go pokonać.

Foto (C) Jennifer Blau

Aisling Fowler chciałaby dorastać w magicznym górzystym królestwie, lecz wychowała się w Surrey na diecie książkowej i serialu Buffy. Postrach wampirów. Po uzyskaniu licencjatu z biologii pracowała jako opiekunka środowiskowa, potem jako pielęgniarka. Pomysł na fabułę Zrodzonej z ognia wpadł jej do głowy, gdy krążyła między Wielką Brytanią a Stanami Zjednoczonymi. Obecnie mieszka w Los Angeles. Kiedy nie czyta ani nie pisze, z pasją oddaje się gotowaniu i wymyślaniu przygód (dla siebie oraz fikcyjnych bohaterów swoich opowieści).

Starling i Grota Światła to trzeci tom serii Zrodzona z ognia.

Informacje dodatkowe o Fireborn (tom 3). Zrodzona z ognia. Starling i Grota Światła:

Wydawnictwo: HarperKids
Data wydania: 2024-05-15
Tytuł oryginału: Fireborn: Starling and the Cavern of Light

Kup książkę Fireborn (tom 3). Zrodzona z ognia. Starling i Grota Światła

Fireborn (tom 3). Zrodzona z ognia. Starling i Grota Światła - opinie o książce

Zrodzona z ognia. Dwunastka i Lodowy Las
Aisling Fowler0
Okładka ksiązki -  Zrodzona z ognia. Dwunastka i Lodowy Las

Wyrzekła się siebie. W zamian zmieni świat! Aby opanować sztukę walki z magicznymi stworzeniami, a następnie jako Łowczyni strzec pokoju w Ember, Dwunastka...

Zrodzona z ognia. Feniks i Pałac Mrozu
Aisling Fowler0
Okładka ksiązki - Zrodzona z ognia. Feniks i Pałac Mrozu

NADZIEJA RODZI SIĘ Z POPIOŁÓW Stawką w tej grze jest przyszłość całego Ember. Próbowałyśmy już wszystkiego, aby się pozbyć Cieniorytu. Wówczas do Feniks...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;