Fiszki PLUS 1000 najważniejszych słów Angielski dla początkujących + GRATIS CD

Zawartość: 1000 fiszek + CD-ROM z programem i nagraniami MP3 + Kolorowe przegródki + etui

Dlaczego Fiszki Plus?

- uczysz się, korzystając z kompleksowego systemu o doskonałej jakości merytorycznej

- ćwiczysz wymowę i trenujesz rozumienie ze słuchu tworzysz playlisty nagrań, które odpowiadają Twoim potrzebom - do wykorzystania na komputerze, w telefonie lub odtwarzaczu mp3

- powtarzasz aktywnie z programem poprzez ćwiczenia i gry językowe

- poznajesz gotowe wzorce komunikacyjne w przykładowych zdaniach

Czy wiesz, ze 1000 słów wystarczy, by czytać ze zrozumieniem 70% tekstów użytkowych w języku obcym? Fiszki Plus to kompleksowy system nauki - poznasz z nim ponad 1000 najważniejszych słów, a także wzory odmian, formy nieregularne oraz poprawna wymowę. Przykładowe zdania do KAŻDEGO słówka to gotowe wzorce komunikacyjne, dzięki którym przećwiczysz ich użycie w kontekście. System Fiszki Plus pozwoli Ci szybko opanować podstawy i umożliwi swobodne porozumiewanie się w języku angielskim.

- Ucz się słów i przykładowych zdań - poznaj użycie słów w kontekście. Opanuj synonimy, idiomy; poznaj reguły gramatyczne.

- Zapamiętuj skutecznie, wykorzystując system z kolorowymi przegródkami.

- Poznaj prawidłowa wymowę. Słuchaj nagrań wszystkich słówek i zdań wraz z tłumaczeniami.

- Utrwalaj materiał z ćwiczeniami i grami językowymi zawartymi w programie.

- Powtarzaj słówka umieszczone na memoliście i sprawdź, co już umiesz.

- Ucz się mobilnie - w drodze do pracy lub szkoły!

Informacje dodatkowe o Fiszki PLUS 1000 najważniejszych słów Angielski dla początkujących + GRATIS CD:

Wydawnictwo: Edgard
Data wydania: 2014-09-01
Kategoria: Języki obce
Liczba stron: 2000

Kup książkę Fiszki PLUS 1000 najważniejszych słów Angielski dla początkujących + GRATIS CD

Fiszki PLUS 1000 najważniejszych słów Angielski dla początkujących + GRATIS CD - opinie o książce

Baśniowy teatrzyk. Czerwony kapturek
Okładka ksiązki - Baśniowy teatrzyk. Czerwony kapturek

Seria książeczek, dzięki którym każde dziecko może stworzyć własny teatrzyk! Wewnątrz tych bajecznie kolorowych książeczek znajdują się elementy, dzięki...

57 zabaw logicznych dla przedszkolaków
Okładka ksiązki - 57 zabaw logicznych dla przedszkolaków

" ,,57 zabaw logicznych dla przedszkolaków" to zapewniający dobrą zabawę zbiór łamigłówek dla kilkulatków. Dziecko znajdzie w nim ciekawe i dostosowane...