Garfield. Tłusty koci trójpak. Tom 9

Dla Garfielda życie jest przygodą. Nie jest może fanem wycieczek na łono natury - jedyne krowy, jakie toleruje, to krówki - zawsze jednak jest chętny do zabawy. Czy zwycięża w grze w chowanego z niezbyt rozgarniętym psem Odiem, czy znajduje nową motywację dla turlania kłębka włóczki, czy skacze na drewnianej podłodze albo toczy walkę z klopsem, nigdy nie rezygnuje z ciekawych rozrywek.

A więc niech zaczną się igrzyska! Garfieldowy cykl TŁUSTYCH KOCICH TRÓJPAKÓW stanowi kolekcję komiksowych pasków zebranych w nowym, kolorowym wydaniu w tłumaczeniu Piotra W. Cholewy. Garfield zmieniał się trochę na przestrzeni lat, ale jedno pozostało niezmienne: jego gigantyczny apetyt na jedzenie i poczucie humoru. Czeka was dużo szaleńczej radości z nienasyconym kotem, bo nigdy dosyć zabawy!

Informacje dodatkowe o Garfield. Tłusty koci trójpak. Tom 9:

Avatar użytkownika - wkp
wkp
Przeczytane:2021-04-23, Ocena: 5, Przeczytałem,

GARFIELD NA OKRĄGŁO

Im więcej czytam wszelkich współczesnych pasków komiksowych (patrz. chociażby „Fibi i Jednorożec”), tym bardziej cenię klasykę taką, jak ta. Klasykę absolutnie genialną, rozbrajającą, zachwycającą… W każdym calu niemal idealną, która z kolejnymi tomami tylko potwierdza swoją klasę. I tak właśnie jest z tą częścią przygód Garfielda, tłustego, leniwego kota, która dzieciom da dobry komiks humorystyczny, a dorosłym zagwarantuje niezapomnianą satyrę, często jakże gorzką i brutalnie szczerą.

Rudy, wredny i leniwy kot, który jedzenie wciąga niczym odkurzacz. Jego fajtłapowaty, beznadziejnie próbujący zdobyć powodzenie w miłości właściciel. Wiecznie śliniący się pies, o którym można powiedzieć wiele, ale na pewno nie to, że ma mózg. I cała reszta. To ekipa, której życie dzień po dniu śledzimy na stronach albumu. Śledzimy, kibicujemy im, śmiejemy się z nich i przekonujemy jak bardzo podobni są do nas samych, nawet jeśli nie chcemy tego przyznać.

Gorączka lodu. Czytanka o bałwankach
Okładka ksiązki - Gorączka lodu. Czytanka o bałwankach

Maluchy kochają Olafa, a Olaf kocha maluchy. Przedstawiamy uroczą czytankę o przytulaśnym bałwanku i jego maleńkich braciszkach, którą możecie czytać...

Jakość życia w pracy i codzienności. Perspektywa ekologiczna
Okładka ksiązki - Jakość życia w pracy i codzienności. Perspektywa ekologiczna

W niniejszej monografii przedstawiono zagadnienie jakości życia w pracy i codzienności z perspektywy ekologicznej. Ukazano w niej sposób, w jaki współczesny...

Powrót matki
Danuta Awolusi ;