GIRL POWER. Opowieści dla dziewczyn, które chcą zdobyć świat

DziewCZYNY! Odważcie się na życie pełne przygód. Zdobywajcie świat i nie dajcie się strachowi i nieśmiałości! Ta książka jest dla WAS!

A w niej: ekscytujące opowieści, przygody pełne odwagi, historie inspirujących kobiet, zadania do zrobienia i praktyczne triki. Wszystko to spisane przez odważną kobietę, lubiącą wyzwania, aby zainspirować Was do życia pełnego przygód, radości, pewności siebie i fascynacji.

Autorka Caroline Paul jako dziecko bała się wielu rzeczy i była nieśmiała. Ale już będąc dorosłą kobietą, pilotuje samoloty, nurkuje, lata na paralotni, wspina się na wysokie szczyty i gasi pożary. W książce dzieli się opowieściami o swoich przygodach i opowiada o innych dziewczynach i kobietach, które dokonały podobnych wyczynów. Wypełniona zadaniami i żywiołowymi ilustracjami Wendy MacNaughton książka zachęca i inspiruje dziewczyny i kobiety, by pokonały strach, stawiały czoło wyzwaniom i żyły po swojemu – z wiarą w siebie i umiejętnością pokonywania trudności, szukały w życiu przygód, przyjaźni i zabawy. Odwagi można się nauczyć i należy ją praktykować. Autorka nie jest pogromczynią strachu i nieśmiałości, jest po prostu zwolenniczką odwagi, pewności siebie i wiary we własne możliwości.

Informacje dodatkowe o GIRL POWER. Opowieści dla dziewczyn, które chcą zdobyć świat:

Wydawnictwo: Papilon
Data wydania: 2018-04-04
Kategoria wiekowa: 9-12 lat
ISBN: 978-83-271-0308-6
Tytuł oryginału: Girl Power

Tagi: dla dzieci prawa kobiet

Kup książkę GIRL POWER. Opowieści dla dziewczyn, które chcą zdobyć świat