Gliniarz

Niesamowicie seksowna historia z gorącym policjantem w roli głównej!

Livia Ward marzy o tym, by zostać mamą przed trzydziestką. Sęk w tym, że jest samotna i nie przewiduje w najbliższej przyszłości żadnych związków. Sytuacja się zmienia, kiedy na horyzoncie pojawia się seksowny oficer Kelly.

Mężczyzna nie spodziewał się, że piękna bibliotekarka złoży mu taką propozycję. Livia chce, aby Kelly został ojcem jej dziecka, ale bez żadnych zobowiązań. On dostanie kilkanaście nocy z kobietą, o której nie może przestać myśleć, a ona spełni swoje marzenie.

Układ wydaje się prosty i oczywisty dla obydwu stron. Wszystko dokładnie ustalili, więc co może pójść niezgodnie z planem?

__

O autorkach

Laurelin Paige - bestsellerowa amerykańska pisarka, która sprzedała na całym świecie ponad 1,5 miliona książek. Jej książki trafiały na listy bestsellerów "New York Times", "Wall Street Journal" i "USA Today", a także na listy bestsellerów polskich księgarni. Prywatnie szczęśliwa mężatka i matka trzech córek.

Sierra Simone - bestsellerowa autorka "USA Today", która uwielbia przenosić na papier najbardziej niegrzeczne myśli, jakie pojawią się w jej głowie. Pracowała jako bibliotekarka i wtedy miała szczególnie dużo czasu na snucie literackich fantazji. Prywatnie żona gorącego policjanta, matka dwójki dzieci, właścicielka dwóch wielkich psów i dwóch niegrzecznych kotów.

Informacje dodatkowe o Gliniarz:

Wydawnictwo: Kobiece
Data wydania: 2018-09-28
Tytuł oryginału: Hot Cop

Kup książkę Gliniarz

Gliniarz - opinie o książce

Smaczny początek .Chmura pożądania i chęć osiągnięcia konkretnego celu ale czy tylko to? .Czy istnieje seks bez uczucia ? Nie nie istnieje ponieważ zawsze pojawia się wspomnienie, zachwyt, pamięć oraz przywiązanie .Przeciez oddajemy siebie drugiemu człowiekowi nie tylko fizycznie ale też duchowo

Po książkę sięgnęłam tylko dlatego, że zobaczyłam znajome nazwiska na okładce. Miałam ochotę lekką historię, którą przeczytam w ciągu kilku godzin.

Historia opowiada o bibliotekarce zbiliżającej się do 30-stki. Jej jedynym marzeniem jest dziecko ale z racji tego, że wyrzekła się mężczyzn w oczywisty sposób nie może go mieć. I wtedy na jej drodzę staje przystojny policjant którego interesują jednonocne przygody.

W powieści są dwa wątki, które z naturalnych przyczyn są ze sobą powiązane. Tak więc czytamy o seksie i o dziecku. Scen seksu jest tu od groma ale nie przytłaczają czytelnika wiec książkę czyta się szybko i przyjemnie. Taka lekka lektura na chwilę ponieważ zaraz po jej przeczytaniu zapomina się o niej.

Avatar użytkownika - LiliannaGarden
LiliannaGarden
Przeczytane:2019-02-03, Ocena: 5, Przeczytałam, Romans,
Amerykański książę. Nowy Camelot. Tom 2
Sierra Simone0
Okładka ksiązki - Amerykański książę. Nowy Camelot. Tom 2

Gorąca powieść Sierry Simone, amerykańskiej autorki bestsellerów! Drugi tom serii Nowy Camelot, którą czyta się z wypiekami na twarzy. Był synem...

Merry Little Meet Cute. Prawie jak w świątecznym filmie.
Sierra Simone0
Okładka ksiązki - Merry Little Meet Cute. Prawie jak w świątecznym filmie.

Ekscytujący świąteczny romans plus size Gwiazda filmów dla dorosłych przypadkowo zostaje obsadzona w świątecznym filmie familijnym. Bee Hobbes (znana...