Gold

Natalii, jako Pani Gold prowadzi unikatowy klub sadystek. Kobiety, które tam pracują, nie sypiają z klientami, ale na różne sposoby sprawiają im ból, doprowadzając do ekstazy. Klienci są wybierani bardzo ostrożnie i wcześniej prześwietlani pod każdym względem. Potencjalni kandydaci podpisują stosowną umowę i muszą okazać komplet wymaganych badań lekarskich. Pewnego dnia klubem zainteresował jeden z mafiosów. Za wszelką cenę postanowił zdobyć go, a do wykonania tego zadania wyznaczył swojego młodego podopiecznego. Okazuje się jednak, że los postanowił przeciąć drogi Margo i Natalii nieco wcześniej i na innych warunkach. Dziewczyna dość szybko orientuje się, że młody mężczyzna, który stracił dla niej głowę i najprawdopodobniej po raz pierwszy w życiu się zakochał, ma jakieś ukryte plany względem klubu. Nie wie tylko czy Margo odkrył, że to ona jest właścicielką klubu Gold. Szybko wychodzi na jaw, że mężczyzna jest zupełnie nieświadomy jej podwójnego życia i nie ma pojęcia, że jego cel, to właśnie ona...

Miłość, zdrada, kłamstwa, morderstwa i niespodziewane zwroty akcji tworzą pajęczą sieć, w którą wpada się coraz głębiej, by dobrnąć do zaskakującego zakończenia.

Informacje dodatkowe o Gold:

Wydawnictwo: Wydawnictwo Psychoskok
Data wydania: 2022-07-04
ISBN: 9788381199551

Tagi: seks kluby zdrada miłość

Kup książkę Gold

🧡🔥 "GOLD" 🔥🧡

AUTOR: Na­ta­lia Miel­cza­rek

WYDAWNICTWO: Psy­cho­skok

Wydawnictwo Psychoskok - książki

„Niby za­kła­da maskę, bo jest de­li­kat­ny w sto­sun­ku do mnie. Ale prze­cież ja też mam nie­ja­ko dwie twa­rze. Jak mo­głam do­pu­ścić do tego, że za­tra­ci­łam się na dobre w dwóch oso­bach, które nie są mną? Gdzie po­dzia­ła się Na­ta­lii? Czego ona tak na­praw­dę chce w życiu?”.

Czy żałujecie czegokolwiek w swoim życiu?

Jak myślicie wszystko, co nas spotyka, w życiu jest po coś.

Z ciekawostek książka "Gold" to odrodzenie autorki, dzięki napisaniu niej powstała na nowo i dużo silniejsza.

Książka jest debiutem autorki i uważam za bardzo udany. Ja osobiście jestem nią zachwycona. To naprawdę jest coś zgoła innego i świeżego.

Gold to niebanalna, niezwykle intrygująca pozycja. Książka, która posiada w sobie dwie twa­rze. Posiada kilka wątków.

Opowieść przepełniona emocjami, akcją, intrygami, tajemnicami, gorącymi scenami erotycznymi. Autorka w nietypowy sposób pokazuje poszukiwanie własnego ja.

Historia, która wciąga niesamowicie, naprawdę żałuję, że tak późno ją przeczytałam.

Przez książkę dosłownie się płynie.

"Gold" ma nietuzinkową fabułę z dynamiczną akcją, gorącym romansem, wątkiem mafijnym.

Zakończenie książki zaskakujące, nie spodziewałam się takiego obrotu spraw.

Bohaterowie ciekawie wykreowani, skrywają wiele tajemnic, są barwni, wyraziści, charakterni i intrygującą zarazem. Każda postać miała coś w sobie coś takiego, że chciałam, dowiedzieć się co takiego skrywają i jak potoczą się ich historia.

Natalii to postać, bardzo polubiłam, mnie bardzo zaintrygowała. Posiadała dwie twarze. Stworzyła swoją bajkę i podążała własną ścieżką i wszystko robiła po swojemu.

Der to postać, która również jest niezwykle ciekawa.

"– Ni­cze­go nie ża­łu­ję. Tylko głu­piec ża­łu­je tego, że coś go spo­ty­ka. Po pew­nym cza­sie zro­zu­mia­łam, co to życie. Nie mam prawa mieć mu za złe, co przy­no­si. Każdy z nas ma jedno życie i wy­łącz­nie od niego za­le­ży, jak nim po­kie­ru­je i co zrobi."

Autorka zabiera nas do klubu Gold, który jest mroczny jak dusza właścicielki.

Natalii, czyli Pani Gold klubu założyła, aby się wyżyć i rozerwać. Stworzyła go z ludźmi, którzy cierpieli i byli w rozsypce.

Klub był rekompensatą za wszystkie cierpienia, które przeżyła.

W klub sadystek stał się ich oazą, lękiem na smutek i samotność.

Kobiety, które tam pracują, mają główną zasadę i nie sypiają z klientami klubu, tylko sprawiają, im ból doprowadzając ich do ekstazy.

Każda z nich poza klubem prowadzi swoje życie.

Klub owiany jest, tajemnicą, nie łatwo można się tam dostać i nie każdy może być jego klientem.

Nad klubem pojawiają się ciemne chmury, ktoś chce go przejąć. W dodatku w tym samym czasie poznaje mężczyznę, który również nie jest z nią szczery.

-Jak potoczą się losy kobiet i co naszykuje im los.

-Czy Natalii uda się odciąć przeszłość?

-Czy Natalii pokaże prawdziwą twarz?

-Kto i dlaczego chce zdobyć klub Gold?

-Kim jest Margo?

-Jak rozwinie się relacja Natalii i Margo?

-Czy Pan Der pomści śmierci najbliższych?

-Czego dowie się Der?

-Jak zakończą się losy klubu Gold?

Polecam 🧡🧡🧡

Bardzo rzadko sięgam po książki w formie e-Booka, ale opis i nieco tajemnicza okładka sprawiła, że skusiłam się. Wiecie co nie żałuję, a dlaczego zaraz postaram się wam wyjaśnić.

Takiej powieści jeszcze nie czytałam i przyznaję od pierwszych stronic byłam zaintrygowana treścią. Nawet nie wiem kiedy dałam się pochłonąć książce i byłam nieco zszokowana, gdy dobrnęłam do zakończenia. No właśnie, jeśli chodzi o finał to przeżyłam niemały szok, gdyż nie spodziewałam się takiego obrotu sprawy. Chociaż nie lubię by tak kończyła się historia to jestem pod wrażeniem całości i wykreowanych postaci.

Natalia to osoba o dwóch twarzach. Na co dzień prowadzi butik z odzieżą a wieczorami zamienia się w despotyczną kobietę wampa, która prowadzi wraz z kilkoma przyjaciółkami nietypowy klub sadystek o nazwie "Gold". To miejsce owiane jest tajemnicą, a dostęp do niego mają tylko nieliczni, bogaci mężczyźni o szczególnych preferencjach. Grupa zamaskowanych sadystek doprowadza swych klientów do ekstazy zadając im ból i torturując ich. Wbrew temu co sobie myślicie dziewczyny zarabiają krocie na tym biznesie a chętnych im nie brakuje.

Niestety na przejęcie tego miejsca mają ochotę dwie grupy mafii, które zrobią wszystko, by dowiedzieć się kim jest tajemnicza pani Gold i gdzie znajduje się klub. Natalia przypadkowo poznaje przystojnego mężczyznę, na punkcie którego traci głowę ze wzajemnością.

Czy ta dwójka ma szansę stworzyć udany związek. Czy niedomówienia i ukrywane sekrety staną im na drodze do szczęścia. Kim tak naprawdę jest ten facet i czy powiązany jest z gangsterami? Czy klub będzie dalej istniał?

Ta książka jest debiutem autorki i można doszukać się pewnych braków jak i niedociągnięć. Jednak jako całość ta pozycja mocno się broni nietuzinkową treścią, pomysłem i oryginalnością.

Akcja jest dynamiczna, mocno intryguje, zaskakuje i szokuje. W głowie powstają przeróżne obrazy i wyobraźnia pracuje na wysokich obrotach. Emocji i wrażeń wam nie braknie. Mamy tu miłość, która przychodzi niespodziewanie i od razu trafia na przeszkody, intrygi, kłamstwa, porachunki gangsterskie, zabójstwa jak i gorące sceny erotyczne to tylko przedsmak tego co was tak naprawdę czeka.

Definitywnie uważam, że warto sięgnąć w wolnym czasie po tą lekturę. Czegoś takiego raczej jeszcze nie czytaliście i myślę, że będziecie pozytywnie zaskoczeni. Czasem dobrze jest sięgnąć po coś innego co pozwoli wam odświeżyć umysł.

Styl autorki jest prosty i łatwy w odbiorze. Mi powieść czytało się dosyć szybko mimo, że od komputera zaczęły mnie lekko szczypać oczy.

Jeśli poznaliście historię Natalii-Margo to chętnie poznam wasze opinie, a tych którzy się jeszcze wahają zachęcam. Polecam jeśli lubicie mocne wrażenia!

Gold
Natalia Mielczarek0
Okładka ksiązki - Gold

Czy odważysz się poznać świat, w którym seks nierozerwalnie łączy się z przemocą? Czym tak naprawdę jest ból? Zagrożeniem, chorobą, a może… rozkoszą...