Gorzej być nie może

Dalsze losy postaci granych przez Sarah Jessicę Parker, Pierce’a Brosnana i Grega Kinneara
w niezapomnianym filmie Jak ona to robi?

Szaleństwo perfekcjonistki nie przemija z wiekiem!

Kate Reddy ma czterdzieści dziewięć lat i po siedmioletniej przerwie zamierza wrócić do pracy na pełen etat. Problem w tym, że dla londyńskiej branży finansowej jest… po prostu za stara. I nie na czasie.

Ale Kate zna swoją wartość i nie zamierza siedzieć załamana w domu. Wpisuje w cv fałszywy wiek i rusza na podbój City. A chociaż problemy, przed którymi staje, są tak wielkie jak wieżowiec, w którym kiedyś pracowała, nie zamierza się poddać. Znów pokaże wszystkim, na co ją stać – mimo dwójki wrzeszczących nastolatków i męża z kryzysem wieku średniego na głowie.

A kiedy na horyzoncie ponownie pojawi się dawna miłość… Kto wie, dokąd zaniosą ją jej wysokie obcasy!

Informacje dodatkowe o Gorzej być nie może:

Wydawnictwo: Albatros
Data wydania: 2018-06-06
ISBN: 978-83-8125-287-4
Tytuł oryginału: How hard can it be?
Tłumaczenie: Izabela Matuszewska

Kup książkę Gorzej być nie może

Gorzej być nie może - opinie o książce

Avatar użytkownika - czytajaca_Sandra
czytajaca_Sandra
Przeczytane:2019-03-10,

"Gorzej być nie może" - a może jednak może?
Tytuł sam w sobie zachęca do zobaczenia, jaka w środku została zawarta treść. Okładka - do tytułu, jak najbardziej. I tyle z kwestii wizualnych.

Ta pozycja to kontynuacja pierwszej książki o tytule "Nie wiem, jak ona to robi". W tej pierwszej części ja naprawdę nie wiedziałam, jak ona to robi. Byłam wręcz pełna podziwu. Dlatego też sięgnęłam po "Gorzej być nie może".

Tym razem kontynuacja zaskakuje prawdą życiową. Główna bohaterka powraca po kilku latach do życia zawodowego. Jednak... ciężko znaleźć jej pracę. Ma prawie pięćdziesiąt lat! I kłamie w CV co do swojej metryki, bo #każdytrochękłamie
Cały świat staje jej na głowie. Jej perypetie życiowe, bo przecież nie tylko mowa tutaj o chęci pracowania, dostarczają trochę nauki. Jakby nie patrzeć - my również w tym wieku możemy stać przed takimi problemami.

Świetnie, że utrzymane jest to w konwencji z pierwszej części: zaskakującej, pełnej komediowych fraz. Na tej książce nie traci się czasu. Czysta przyjemność.

Nie wiem, jak ona to robi
Allison Pearson0
Okładka ksiązki - Nie wiem, jak ona to robi

Zabawny, choć miejscami żałosny dziennik Kate Reddy, czyli "inteligentnej Bridget Jones, której marzenia się spełniły" - młodej kobiety, która...

Myślę, że cię kocham
Allison Pearson0
Okładka ksiązki - Myślę, że cię kocham

Skrząca się humorem i niepozbawiona refleksji powieść obyczajowa autorki "Nie wiem, jak ona to robi". Tym razem Allison Pearson przywołuje ducha szalonych...

Herbaciane róże
Beata Agopsowicz ;