Grace

Saga o życiu i śmierci amerykańskiej księżniczki, Grace Kelly. Pasjonujący portret owianej legendą aktorki, późniejszej księżnej Monako pióra jednego z najznakomitszych biografów. Zawiera wiele nieznanych, aczkolwiek szokujących faktów z jej życia w Hollywood, oraz rzekomo "szczęśliwego" małżeństwa z księciem Rainierem; rzuca nowe światło na okoliczności jej tragicznej śmierci.

Informacje dodatkowe o Grace :

Wydawnictwo: Świat Książki
Data wydania: 1995 (data przybliżona)
Kategoria: Biografie, wspomnienia, listy
ISBN: 83-7129-926-5
Tytuł oryginału: Grace
Tłumaczenie: Andrzej Szulc/Robert Kołos/Zbigniew A.Królicki
Ilustracje:Witold Kuśmierczyk

Kup książkę Grace

Grace - opinie o książce

Książkę czyta się dobrze, jest napisana w inny sposób niż wszystkie inne (a przeczytałam większość wydanych biografii księżnej po polsku). Aczkolwiek mam mieszane uczucia, Autorowi brak obiektywizmu i czasami, az irytuje jego stosunek do księżnej, o ktore j najwyraźniej nie miał wysokiego mniemania.

Bitwa braci. William, Harry i historia rozpadu rodziny Windsorów
Robert Lacey0
Okładka ksiązki - Bitwa braci. William, Harry i historia rozpadu rodziny Windsorów

Ci dwaj chłopcy dorastali na oczach całego świata: William i Harry, synowie księżnej Diany i księcia Karola. Każdy krok w ich życiu, każda tragedia - poczynając...

Robert Lacey0
Okładka ksiązki - The Crown. Oficjalny przewodnik po serialu. Elżbieta II, Winston Churchill i pierwsze lata młodej królowej. Tom 1

Pierwsza część oficjalnego przewodnika po serialu ,,The Crown". Odkryj sekrety brytyjskiej korony za zamkniętymi drzwiami Pałacu Buckingham i 10 Downing...