Grzeszne gierki

Data wydania: 2020-09-30
Kategoria: Romans
Tytuł oryginału: Dirty Sexy Games

Tom 2 cyklu Seksowny duet

Miłość bywa wynikiem tego, że nie wszystko idzie zgodnie z planem...

Dalsze losy bohaterów ,,Grzesznego zdobywcy" autorki bestsellerów, Laurelin Paige.

Elizabeth wszystko dokładnie zaplanowała. Chociaż ślub z Westonem Kingiem był zwyczajną transakcją biznesową, nie przewidziała, że poczuje do niego coś więcej. Obiecali sobie, że po tym, jak już przejmie firmę po ojcu, rozwiodą się. Jednak czy kobieta nadal tego chce?

Weston, król damskich sypialni i portali plotkarskich, skrywa dużo więcej tajemnic, niż chce przyznać. Kiedy odkrywa, że Elizabeth rozbudziła w nim uczucia, o które się nie podejrzewał, nie może uwierzyć, że jest w stanie... kochać.

Parę czeka teraz wiele nowych wyzwań. Po pięknym ślubie na pokaz czas na podróż poślubną. Teraz, kiedy znają swoje prawdziwe pragnienia, sekrety Westona stają się jeszcze bardziej uciążliwe i mogą przekreślić wszystko.

Tagi: Tylko dla dorosłych

Kup książkę Grzeszne gierki

Opinie o książce - Grzeszne gierki

Przyznam szczerze że ten tom był dużo bardziej wciągający .

Zaczęły pojawiać się problemy .
Czy z udawanej miłości można przejść w prawdziwa miłość i po czasie z niej zrezygnować jak niby nic .

Tajemnice niektórych tu za bolą,
Zazdrość będzie kierowała umysłem.
A serce będzie walczyć.

To co wydarzyło się pomiędzy tą dwójka w 1 tomie to loofki i fajerwerki . W 2 już nie jest tak wesoło i Elizabeth zagra nieczysto.

Cała seria ma w sobie przesłanie bo główni bohaterowie mają problem że swoimi ojcami w przeszłości. Rodzina była dla nich wszystkim ale to jednak oni zawiedli najbardziej .
Był moment że łza się pojawiła.

I fakt że autorka przyznaje się do tego że w takich momentach uwiecznila swoje doświadczenia z ojcem wzrusza ponownie .

Pomimo że historia miłosną z erotyka w tle można na prawdę znalesc życiowe sceny i zastanowić się nad swoją rodziną również.

Ja lubię książki które mają swoje motywy pomimo że na dzień dobry nie są one podane .

Będzie mi brakować Westona i Elizabeth bo związałam się z nimi emocjonalne A to chyba jest najbardziej niezwykła rzecz jaka można w książce znalesc .

Autorki książki uwielbiam i jej styl pisania i cieszę się że i na tej seri się nie zawiodłam.

Perwersyjna miłość
Laurelin Paige0
Okładka ksiązki - Perwersyjna miłość

Odkąd Sabrina odkryła, że jest jednym z sekretów Donovana, nie może poukładać własnych myśli i zrozumieć swoich uczuć. On sam zniknął i nie daje...

Połączeni. Uwolnij mnie
Laurelin Paige0
Okładka ksiązki - Połączeni. Uwolnij mnie

NAJBARDZIEJ ELEKTRYZUJĄCY DUET WSZECH CZASÓW! JEJ HISTORIA ROZPOCZĘŁA SIĘ DUŻO WCZEŚNIEJ, NIŻ ZACZĘŁA PRACOWAĆ W SŁYNNYM KLUBIE THE SKY LAUNCH... Gwen...

Usta mordercy
Artur Kawka, Monika Wysocka