Grzeszne strony namiętności

Wydawnictwo: Pascal
Data wydania: 2021-01-27
Kategoria: Romans

Sześć gorących historii, które rozgrzeją cię w niejeden zimny wieczór...

Przypadkowe spotkanie, niechciane towarzystwo na biwaku czy nawet dramatyczna ucieczka od wydarzeń z przeszłości - nigdy nie wiadomo, w jakich okolicznościach można poznać kogoś, kto rozbudzi zupełnie nieoczekiwane pragnienia. Co stanie się, kiedy bohaterki postanowią poddać się namiętności? Dla jednych to zakazany owoc, dla innych obustronna transakcja lub wejście drugi raz do tej samej rzeki. Konsekwencje mogą być jednak nieoczekiwane - przekonaj się sama...

Kup książkę Grzeszne strony namiętności

Opinie o książce - Grzeszne strony namiętności

Hej Kochani ❣️

Lubicie czytać antologie? Ja lubię i właśnie ostatnio miałam taka przyjemność aby przeczytać "Grzeszne strony namiętności". W tej książce znajdziecie opowiadania 6 świetnych autorek. I wiecie co jest najlepsze? Każde, dosłownie KAŻDE z nich jest świetne. Najbardziej zaskoczyła mnie tutaj Kinga Litkowiec. Po tych wszystkich książkach i opowiadaniach jej autorstwa kompletnie nie spodziewałam się tego co nam tutaj serwuje 😁 kompletna odmiana i zaskoczenie.

Mamy tutaj trochę aniołów, troche medycyny, trochę świata prawniczego, a i mafia jakaś się znajdzie. Podsumowując. Szeroki wybór tematyczny więc myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie 😁

Ja Wam polecam ogromnie, bo to naprawdę świetna antologią jest!

👄👄👄RECENZJA👄👄👄
Tytuł: „Grzeszne Strony Namiętności”
Sześć gorących opowiadań, sześć krótkich historii, których kontynuacje, mogły być na prawdę niezłymi książkami.
„Książę Mroku”
Kinga Litkowiec strona autorska
„Miejsca, które przypominają mi piekło na ziemi, są moimi ulubionymi”
Nieprzeciętny, tajemniczy Marcus i przeurocza o gołębim sercu Katherine. Tych dwoje dzieli wszystko, a łączy obsesja i pożądanie. Czy mimo różnic, mimo zła, które siedzi w mężczyźnie, ona może wejść w jego świat i wyjsć z tego cało? Czy miłość jest piekłem czy niebem? Mroczna i zaskakująca historia, pełna pasji, namiętności i pożądania tak silnego jak obsesja.
„Umowa na Miłość”
Angelika Łabuda - strona autorska
„Czuję się sobą, czuję się piękna, doceniona, ważna...czuję się spełniona.”
Fallon i Lucas... przypadkowe spotkanie całkowicie różniących się od siebie osób, jednak pożądanie i chemia miedzy nimi, potrafiła zmienić wszystko. A może umowa, która miała być tylko obopólną korzyścią i lekiem na sukces, mogłaby się okazać się lekiem, ale na prawdziwą miłość.
„Bolesna Strata”
Ana Rose - strona autorska
„Nie potrafiłem zapomnieć o twoich ustach, które z ochotą smakowały moich, i jak z chęcią wbijałaś się we mnie, a ja pogłębiałem tę zachłanność.”
Asher, Madison i Parker, trójkąt : przyjaźni, pożądania i miłości.
Takie układy to piekło na ziemi.
Ta trojka jest dla siebie wszystkim, ale czy wszyscy wyjdą z tego cało?
To opowiadanie to majstersztyk pikanterii i gorących scen.
„Biwak w górach”
katarzynarzepecka.pl
„To takie zderzenie spojrzeń, które jest bardzo wymowne. Zbolałe, pełne emocji i żalu.”
Spotkanie z byłym na wyjezdzie, organizowanym przez wspólnych przyjaciół, to nigdy nie jest nic przyjemnego, a tym bardziej gdy ma się konkurencję. Czy Ola i Michał wrócą z tego wyjazdu razem czy osobno?
A może wejście drugi raz do tej samej wody, może okazać się bezpieczne?
„Druga Szansa”
„Powstrzymam się, zapanuje nad zauroczeniem, byle tylko ze mną został.”
Agata Sobczak - strona autorska
Być objętym programem ochrony świadków to nic przyjemnego i łatwego dla młodej niewinnej dziewczyny, która znalazła się w złym miejscu i czasie, a teraz musi uciekać przed mackami kartelu narkotykowego. Na szczęście, ktoś cholernie seksowny i pociągający pomaga Venus vel Victorii, ale związek z Chas’em, mógłby być oznaką nieprofesjonalizmu, ale czy to ważne?
Gorące opowiadanie z nutką niebezpieczeństwa i dreszczyku.
„Potępiony”
Anna Wolf - strona autorska
„Wodzę na pokuszenie. Jesteś zakazaną słodyczą”
Raz - upadły anioł w skórach i na motocyklu, zesłany na ziemię zauroczony z wzajemnością przepiękną ziemską istotą o imieniu Angel.... przypadek - nie sądzę.
Całkiem interesująca i pikantna historia członka pewnego „nieziemskiego” zespołu rockowego.
Mam nadzieję, że udało mi się „nie zaspojlerować” zanadto🙈
Wow wszystkie opowiadania są super, niektóre mają takie zakończenie, że z chęcią dowiedziałbym się co było dalej np Ana Rose musiałaś to zakończyć w ten sposób🙈

Avatar użytkownika - zaczytana_sowka
zaczytana_sowka
Przeczytane:2021-03-02, Ocena: 6, Przeczytałam, 52 książki 2021, Mam,
Avatar użytkownika - Justtinazet
Justtinazet
Przeczytane:2021-02-12, Ocena: 4, Przeczytałam, Mam,

"Grzeszne strony namiętności" od @wydawnictwo_pascal_books
to sześć gorących historii, które rozgrzeją cię w niejeden zimny wieczór…

"Co stanie się, kiedy bohaterki postanowią poddać się namiętności? Dla jednych to zakazany owoc, dla innych obustronna transakcja lub wejście drugi raz do tej samej rzeki"
"Grzeszna strona namiętności" to zbiór opowiadań, które zaskakują nas z każdą kolejną stroną i poznanym bohaterem. Mamy demona ,który przenosi się do świata ludzi żywych, upadłego anioła... Nie spodziewałam się tutaj opowiadań z gatunku fantasy. W każdym opowiadaniu były gorące sceny i pożądanie jednak w niektórych zabrakło mi namiętności.
Jedne opowiadania podobały mi się bardziej, inne trochę mniej ale antologia to świetna forma aby poznać autorki, których twórczość do tej pory była nam nieznana.
Idealna lektura na mroźne, zimowe wieczory. Każda z nas znajdzie coś dla siebie.

Avatar użytkownika - Zaczytana1001_
Zaczytana1001_
Przeczytane:2021-01-31, Ocena: 3, Przeczytałam,

1 . @rhythm_of_my_life_ : muszę szczerze powiedzieć że ja fanka pióra Kingi jestem bardzo. Ale tutaj pomimo że te pióro mi się podobało to całą historia nie za bardzo . Ja fanka wampirów duchów w książkach nie jestem A tutaj poznajemy demona który wkracza w świat żywych i zakochuje się w dziewczynie. Bardziej historia fantastyki połączona z erotykiem . Czytało się ją szybko i z zaciekawieniem jak to się zakończy ale jak dla mnie jestem na nie . Seks był porzadanie też ale nie odczulam tej namiętności.

2. @angelika_labuda . Silna osobowość pewna siebie Pani prawnik które swoje życie poświęca w 100% karierze . Wygrane sprawy i wysokie wyniki są dla niej najważniejsze. A gdzie w tym wszystkim miłość i pozadanie .
Historia na tak bardzo mi się podobała A końcówka chwyciła mnie za serce .

3. @ana.rose.autorka Te opowiadanie było bardzo ,bardzo gorące. Pozadanie było czuć na każdej kartce . Pomyłka sypialni potrafi zmienić wiele ale gdy trafia się nie do tego łóżka co trzeba i w dodatku jest się pijana i pewna siebie może ponieść powazne konsekwencje .
Mi się bardzo opowiadanie podobało i z zaciekawieniem przeglądałam kartki by dowiedzieć się co będzie dalej.

4. @katarzynarzepecka_pl Ta historia spodobała mi się od razu . Góry,wędrówki i namioty . Ola planuje urlop z przyjaciółką ale co się okazuje znajdzie się więcej zainteresowanych i na wyjazd zbiera się liczna grupa . Niespodziewanie pojawia się były chłopak bohaterki i to nie sam. Myślicie że łatwo jest przetrwać całe dwa dni przy boku mężczyzny do którego nadal się coś czuje. Historia autorki jest przyjemna i mila z przyjemnością ją czytałam.

5. Agata . No tutaj było niebezpiecznie . Akcja dzieje się na dzień dobry i na prawdę zaciekawia .czytalam opowiadanie jednym tchem . I na rozbudowę tego na całą książkę idealnie by się nadawało te opowiadanie . Młoda dziewczyna, świadek koronny, ochroniarz, niebezpieczeństwo i uczucia. Zdecydowanie moje ulubione opowiadanie z całej książki ?

6. @annawolf.autor
Tak jak w przypadku 1 opowiadania . Jestem na nie ponieważ znowu pojawiają się tu mroczne stworzenia . Ogólnie wszystko fajne szybko się czyta ale fantastyka stworzone nierealne rzeczy nie są dla mnie.

Ogólnie co do całej książki nie jestem przekonana pomimo wielu scen lozkowych spodziewałam się czegoś bardziej hot A namiętności nie odczulam . Ale przyjemnie spędziłam dzień z książka

Zimowe serca
Anna Wolf0
Okładka ksiązki - Zimowe serca

Erick Walker nie wierzy w cuda. A jednak pewnego zimowego dnia tuż przed Bożym Narodzeniem zdarzyło się coś niezwykłego. Nieznajoma uratowała Ericka, kiedy...

Ryzyko gangstera
Anna Wolf0
Okładka ksiązki - Ryzyko gangstera

Trzeci tom serii mafijnej, która podbiła listy bestsellerów w Polsce!„Mafia to ja”.Siergiej Szewczenko jest brutalnym mężczyzną...

Nie wiesz o mnie wszystkiego
Joanna Jagiełło