Grzeszny doktor

Tom 2 cyklu Intensywne doznania

Potrzebujesz solidniej dawki mocnych wrażeń? "Grzeszny doktor" chętnie zbada twoje potrzeby.

Garrett Ashton jest lekarzem w prywatnej nowojorskiej klinice. Cenionym i niezwykle przystojnym - każda kobieta na jego widok czuje, że potrzebuje pilnej wizyty. Po godzinach lubi ostry seks i sprośne rozmowy na czacie randkowym z tajemniczą nieznajomą.

Ambitna Natalie zostaje przeniesiona na rezydenturę do nowej kliniki i wcale nie jest z tego zadowolona. W życiu prywatnym także jej się nie układa - każda kolejna randka okazuje się klapą. Zrezygnowana, postanawia spotkać się na żywo ze swoim przyjacielem poznanym w sieci. Kiedy nieoczekiwanie odkrywa, że znajomy ukrywający się pod nickiem D-Doctor jest jej nowym przełożonym, sprawy totalnie się komplikują.

Informacje dodatkowe o Grzeszny doktor:

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2020-06-03
ISBN: 9788366520523
Tytuł oryginału: Dirty Doctor

Tagi: bóg Tylko dla dorosłych

Kup książkę Grzeszny doktor

Grzeszny doktor - opinie o książce

"Grzeszny doktor" to drugi tom cyklu "Intensywne doznania" autorstwa Whitney G. i kolejna książka tej autorki, którą miałam przyjemność w ostatnim czasie przeczytać.

Tym razem poznajemy historię doktora Garretta Ashtona, który pracuje w prywatnej klinice. Z powodu swojej aparycji mężczyzna dosłownie nie może odpędzić się od namolnych pacjentek. Przystojny doktor, którego specjalizacją zdecydowanie nie jest ginekologia, jest jednak często proszony o to, aby zbadał intymne części ciała pacjentek odwiedzających klinikę. Mężczyzna jest już zmęczony tym, że płeć przeciwna postrzega go jedynie jako obiekt pożądania. A jego jedyną odskocznią od pracy jest aplikacja randkowa, za której pośrednictwem mężczyzna rozmawia z tajemniczą kobietą, z którą według algorytmu aplikacji ma stuprocentowe dopasowanie. Garrett jednak nie wierzy w to, że są do siebie aż tak podobni, więc nieustannie wmawia sobie, że dziewczyna z pewnością wypełniała wstępną ankietę na chybił-trafił.

Tajemniczą JerseyGirl7 okazuje się Natalie Madison. Rezydentka, która z powodu niedopatrzenia, właśnie straciła pracę w swoim wymarzonym szpitalu. Właśnie z tego powodu dziewczyna zatrudnia się w prywatnej klinice, którą prowadzi doktor Ashton. I zapewne ich relacja pozostałaby na stricte służbowej ścieżce, gdyby nie okazało się, że jej szef to w rzeczywistości D-Doctor, z którym od jakiegoś czasu pisała za pośrednictwem aplikacji randkowej i któremu nie wierzyła, gdy ten zapewniał ją, że z zawodu jest lekarzem.

Jak odkrycie prawdy wpłynie na współpracę pomiędzy lekarzami? Tego dowiecie się, sięgając po "Grzesznego doktora".

Muszę przyznać, że drugi tom cyklu "Intensywne doznania" podobał mi się jeszcze bardziej niż pierwszy. Autorce udało się zaciekawić mnie już od pierwszej strony, a przyjemność z czytania nie opuściła mnie do samego końca. I znowu jedyne, do czego mogę się przyczepić to długość tego opowiadania, ponieważ historia jest na tyle wciągająca, że aż prosi się o rozwinięcie. Ale jak powiadają, jak się nie ma, co się lubi, to się lubi, co się ma, dlatego nie pozostaje mi nic innego, jak z przyjemnością zachęcić Was do zapoznania się z tą publikacją.

Bardzo ,,szybka" książka. Przeczytani jej zajęło mi dosłownie chwilę. I historia nie wymaga skupienia, więc lekko się czyta i sam sposób wydania sprawia, że te 180 stron szybko się przerzuca. Czy to erotyk czy romans? Sama nie jestem przekonana, w którą stronę bardziej się szala przechyla. W każdym razie raz na jakiś czas całkiem przyjemnie jest sięgnąć po książkę tego rodzaju. W porównaniu z innymi książkami o tematyce erotycznej ta wypada całkiem nieźle.

Rozważałam mocne 2 i słabe 3, ale padło na to pierwsze.

Ogólnie kolejne "dzieło" poziomem podobne do poprzedniego.

Tu mamy wątek "szpitalny", gdzie szefa i nową pracownicę poza stosunkiem służbowym łączy coś jeszcze - czat, na którym (nie znając swoich tożsamości) wymieniali się fantazjami erotycznymi. Trochę dowcipne, ale bez szału.

Kolejna część z serii „Intensywne doznania”. Autorka znów raczy nas sporą ilością humoru, sarkazmu, ironii, flirtu i scen erotycznych. Tym razem akcja dzieje się nie w korpo, tylko w prywatnej klinice w NY. Lekka, przyjemna książka, którą pochłania się w dwie godzinki. Polecam.

Książka przeczytana w ramach wyzwania "Olimpiada czytelnicza 2020" org.przez Pośredniczkę książek.

Fajna historia, szkoda tylko, że taka krótka.

The Office Party. Firmowa gwiazdka
Whitney G.0
Okładka ksiązki - The Office Party. Firmowa gwiazdka

Nieoczekiwane zaproszenie i złośliwy prezent. Czy jedna firmowa gwiazdka może zmienić wszystko? W firmie Garretta Westa istnieje nienaruszalna tradycja...

Cocky Client
Whitney G.0
Okładka ksiązki - Cocky Client

Ryan Dalton jest CEO w Dalton International Estates and Realty. Razem z bratem, który jest CFO prowadzą firmę, jednak mają problemy. A raczej problem...

Forget Me Not
Julie Soto