Happy Life. Sztuka odpuszczania

Wydawnictwo: Marginesy
Data wydania: 2021-10-27
Kategoria: Poradniki
ISBN: 9788366863699
Liczba stron: 224
Język oryginału: polski

Ocena: 5 (1 głosów)

Happy Life. Sztuka odpuszczania to ciepła i życiowa książka, do której chce się wracać, by czytać ją wciąż na nowo, szukając w niej inspiracji, uniwersalnej mądrości i pokrzepienia.

Kasia Bem podpowiada w niej, co i jak odpuścić, żeby zacząć żyć pełnią życia tu teraz. Czerpiąc z jogi i wschodnich filozofii opisuje 12 najpopularniejszych pułapek umysłu, w które wpada większość z nas i podsuwa sposoby, jak ich unikać. Wyposaża czytelnika w narzędzia MOC-y: proste medytacje, techniki oddechowe, ćwiczenia, które pomagają przeżywać życie jako CUD bez czekania na cud. I przekonuje, że CUD-em jest każdy z nas.

Świetna i mądra książka dla tych, którzy pragną wolności i szczęścia. W prosty, a jednocześnie wnikliwy sposób dociera do esencji różnych tradycji duchowych, tego, co w nich żywe i zawsze aktualne. Przynosi ukojenie, sprowadza do Tu, do Teraz.

Nitya Patrycja Pruchnik, nauczycielka duchowa

Zgoda, życie nie polega na byciu zajętą. Ale żeby wreszcie odpuścić i wejść na ścieżkę ulgi, nie zatracając się jednocześnie w obojętności, warto mieć sprawdzone narzędzia Moc-y, bo odpuszczanie to też sztuka. Kasia Bem dzieli się zdobywaną, praktykowaną przez lata mądrością, jak wypisać się z wyścigu i zbliżyć do stanu czystego bycia.

Anna Maruszeczko, dziennikarka, autorka, podcasterka

Ze wszystkich rzeczy, które nas blokują, największe są nasze przekonania. To chyba pierwsza taka książka joginki, która nie pisze tylko o medytacji i oddechu, ale też właśnie o tym, jak zmienić własne przekonania po to, byśmy byli szczęśliwą, integralną całością.

Julia Izmalkowa, badaczka, psycholożka, autorka psychomama_julia

Potrzebowałam tej książki. Przyszła do mnie w samą porę, akurat gdy szukałam odpowiedzi, jak powstrzymać się od działania bez wytchnienia, od wywierania wpływu na innych i ciągłego przesuwania granic. Kasia Bem pokazała mi, jak przestać i łagodnie przejść do bycia. Wsunęła mi między żebra wielkie prawdy Wschodu, które dotąd mnie onieśmielały. Znalazła dla nich proste, życzliwe słowa, a ja zobaczyłam w nich nową drogę.

Paulina Wilk, pisarka i dziennikarka

Tagi: bóg

Kup książkę Happy Life. Sztuka odpuszczania

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Opinie o książce - Happy Life. Sztuka odpuszczania

Avatar użytkownika - MariaAntonina
MariaAntonina
Przeczytane:2021-11-26, Ocena: 5, Przeczytałam, 12 książek 2021, 26 książek 2021,

Na wstępie autorka pisze, że nie mamy się spodziewać po tej książce nic nowego czegoś co jeszcze nie zostało napisane. Ma rację,ale napisała to w tak przystępny sposób, że jeżeli ktoś nie czytał jeszcze poradnika w takim stylu powinien prędko po niego sięgnąć. Świetnie wykonana robota, podparta teoretyczna wiedzą. Wzbogacona ćwiczeniami i pięknymi inspirującymi cytatami.

Link do opinii
Inne książki autora
Happy Uroda. Piękno jest w Tobie
Kasia Bem0
Okładka ksiązki - Happy Uroda. Piękno jest w Tobie

Kasia Bem, autorka bestsellera Happy Detoks, w swojej nowej książce Happy Uroda proponuje weekendowy, tygodniowy i 21-dniowy holistyczny  program...

Happy detoks. Jedz. oddychaj i kochaj (siebie)
Kasia Bem0
Okładka ksiązki - Happy detoks. Jedz. oddychaj i kochaj (siebie)

Happy detoks to inspirujące i motywujące do zmiany nawyków kompendium wiedzy o zrównoważonym stylu życia i zdrowym odżywianiu. Autorka opisuje własną metamorfozę...

Zobacz wszystkie książki tego autora
Cytaty z książki

Na naszej stronie nie ma jeszcze cytatów z tej książki.


Reklamy