Harry i Meghan. Chcemy być wolni

Data wydania: 2021-01-27
Kategoria: Biografie, wspomnienia, listy
Tytuł oryginału: Finding freedom
Język oryginału: angielski

MIĘDZYNARODOWY BESTSELLER * BESTSELLER „NEW YORK TIMESA” * NUMER 1 NA LIŚCIE BESTSELLERÓW „SUNDAY TIMESA”

JAK NAPRAWDĘ FUNKCJONUJE RODZINA KRÓLEWSKA?

WYDARZENIA, KTÓRE POKAZAŁY JEJ PRAWDZIWE OBLICZE

Uwielbiany brytyjski książę, syn kochanej na całym świecie księżnej Diany, i piękna czarnoskóra amerykańska aktorka. Ich ślub był pierwszym wstrząsem, który zafundowali światu i rodzinie królewskiej książę Harry i Meghan.

Kolejnym było wycofanie się z królewskiego życia i pójście własną, niezależną drogą.

Od pierwszych doniesień o kiełkującym romansie para była na celowniku międzynarodowych mediów. Nagłówki gazet donosiły o każdym szczególe z ich życia – zaręczynach, ślubie, narodzinach syna – jednak niewielu zdołało poznać prawdziwą historię Harry'ego i Meghan.

Autorzy książki, dwójka królewskich dziennikarzy Omid Scobie i Carolyn Durand, dają nam rzadką możliwość zajrzenia za pałacowe mury i przyjrzenia się relacjom w najbardziej znanej rodzinie świata. Jako pierwsi ujawniają prawdziwe szczegóły wspólnego życia Harry’ego i Meghan oraz rozwiewają krążące wokół nich plotki. Na podstawie własnych obserwacji i rozmów z najbliższymi osobami z otoczenia pary książęcej tworzą prawdziwy portret pary, która nie boi się zerwać z tradycją i podążać swoją drogą z dala od królewskiego blichtru.

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Tagi: windsorowie meghan markle rodzina królewska wielka brytania

Kup książkę Harry i Meghan. Chcemy być wolni

Opinie o książce - Harry i Meghan. Chcemy być wolni

Uwielbiany brytyjski książę i piękna,ciemnoskóra amerykańska aktorka.
Ich ślub był dla wielu szokiem.
Ale prawdziwą bombą była jednak decyzja o opuszczeniu monarchii.
Od pierwszej chwili,kiedy prawda o ich związku ujrzała światło dzienne,byli na celowniku paparazzi,którzy śledzili każdy ich krok.
Mimo codziennych artykułów,niewielu ludzi znało prawdę jak się poznali i z jakimi problemami musieli się zmierzyć.
Dlatego autorzy tej książki,dwójka królewskich dziennikarzy,daje nam możliwość zajrzenia za pałacowe mury i przyjrzenia się z bliska relacjom panującym w rodzinie królewskiej.
Na podstawie własnych obserwacji i rozmów z najbliższymi osobami z otoczenia pary,tworzą jak najbliższy prawdy portret ludzi,którzy nie bali się zerwać z tradycją i podążać własną drogą.
Jak do tego doszło i dlaczego to zrobili?

Dowiecie się z tej niezwykle szczegółowej,powiedziałabym nawet-drobiazgowej,opowieści o miłości Harry'ego i Meghan,okraszonej pięknymi fotografiami.
Przeczytacie nie tylko o ich poznaniu,zaręczynach,ślubie i urodzinach Archiego,ale również o gnębiących ich problemach z dziennikarzami,rodziną i dworem.
Poczujecie z bliska blaski,ale i cienie bycia osobą znaną i zrozumiecie dlaczego Ci,lubiani przecież ludzie,postanowili diametralnie zmienić swoje życie.