Healthy sweets by Ann

Zdrowe desery? To możliwe!

Z przysmakami Anny Lewandowskiej twoje życie może być słodsze.

Wiele osób, sięgając po słodycze, ma wyrzuty sumienia. Wiedzą, że nadmiar cukru nie jest zdrowy, a oczami wyobraźni widzą dodatkowe niechciane kilogramy. A gdyby tak słodkości stały się wartościową częścią diety? Czyż świat od razu nie stałby się lepszy? Teraz, dzięki autorskim przepisom Anny Lewandowskiej, Ty i Twoi bliscy możecie cieszyć się pysznymi i zdrowymi słodyczami bez wyrzutów sumienia.

Ciasta, ciasteczka, tarty, torty, zdrowe wersje różnych przysmaków. Do wyboru, do koloru! Może masz ochotę na zdrowe śniadanie w słodkiej odsłonie? Nic prostszego. Zdrowe lody dla ochłody? Nie ma problemu! Pełne wartości odżywczych zdrowe wersje tradycyjnych świątecznych ciast? Oczywiście.

Nic, tylko korzystać z przepisów, cieszyć się słodkimi smakami, zdrowiem i dobrą formą!

Informacje dodatkowe o Healthy sweets by Ann:

Healthy sweets by Ann - opinie o książce

Avatar użytkownika - jusia
jusia
Przeczytane:2021-04-27, Ocena: 5, Przeczytałam, 26 książek 2021,

Chcecie zacząć zdrowo się odżywiać, ale nie rezygnować ze słodyczy?

W książce znajdziemy wiele informacji dotyczących zdrowych zamienników cukru, masła, mąki i innych produktów. Mamy tutaj mnóstwo przepisów inspirowanych klasycznymi ciastami, zdrowe śniadania, desery i torty.

Oprawa książki przyciąga i kusi wzrok, jest bardzo ładnie wydana, w czytelny i klarowny sposób przestawione przepisy zachęcają do wypróbowania zdrowych, fit słodkości Ani Lewandowskiej.

Healthy year 2018 by Ann
Anna Lewandowska0
Okładka ksiązki - Healthy year 2018 by Ann

Pełen pozytywnej motywacji plan na rok 2018. Jeśli chcesz zmienić złe nawyki na dobre, cieszyć się dobrym samopoczuciem, odnaleźć radość życia, zadbać...

Diet & Training by Ann
Anna Lewandowska0
Okładka ksiązki - Diet & Training by Ann

Książka, jakiej jeszcze nie było! Twój osobisty plan zmiany stylu życia. Kompleksowy i skuteczny! Wszyscy wiemy, że najważniejsze jest zdrowie...