Herbatki dla zdrowia i urody. Napary, odwary i inne napoje z ziół

Już starożytni Grecy i Rzymianie pili herbatki ziołowe, które stopniowo zdobywały opinię napojów leczniczych i stawały się coraz popularniejsze.

Herbatki ziołowe posiadają mnóstwo właściwości leczniczych: łagodzą bóle, wzmacniają organizm, działają nasennie, zwalczają lekkie dolegliwości. Napoje te są mało agresywne dla naszego organizmu, tanie i prosto je przyrządzić. Poza tym są smaczne i skutecznie gaszą pragnienie oraz orzeźwiają.

Przygotowanie dobrej herbatki ziołowej to przyjemność i rytuał oznaczający koniec dnia oraz relaks.

Odbiorcy:
- osoby, które uwielbiają zgłębiać niezwykłe właściwości roślin i wykorzystywać je z pożytkiem dla zdrowia i urody

Dlaczego warto sięgnąć po tę książkę:
- w książce jest ponad 50 przepisów na lecznicze herbatki ziołowe
- przygotowanie receptur jest proste i tanie a same herbatki mają przyjemny smak, są cennymi sprzymierzeńcami naszego zdrowia
- receptury obejmują herbatki: nasenne, wzmacniające układ odpornościowy, zwalczające przeziębienie czy bóle stawów oraz wiele innych

Informacje dodatkowe o Herbatki dla zdrowia i urody. Napary, odwary i inne napoje z ziół:

Wydawnictwo: Jedność
Data wydania: 2017-02-06
Kategoria: Poradniki
ISBN: 978-83-7971-428-5
Tytuł oryginału: Tisanes. Remedes & recettes
Język oryginału: włoski
Tłumaczenie: Zofia Pająk

Kup książkę Herbatki dla zdrowia i urody. Napary, odwary i inne napoje z ziół

Herbatki dla zdrowia i urody. Napary, odwary i inne napoje z ziół - opinie o książce

Domowy przewodnik po roślinach i po roślinnych lekach naszych babć
Pierrette Nardo0
Okładka ksiązki - Domowy przewodnik po roślinach i po roślinnych lekach naszych babć

Opisane w tej książce rośliny zostały wybrane ze względu na ich wielorakie zastosowanie i zdumiewająco skuteczne działanie. Na ogół rosną one w naszych...

Herbaciane róże
Beata Agopsowicz ;