Heroiczne życie. Odkryj cel w życiu i zmieniaj świat

Żyj dla wielkiego celu

Dzisiejsze tempo życia zmusza nas do szybkiego podejmowania decyzji. Każdego dnia martwimy się o to, czy nasze wybory są słuszne. Zastanawiamy się nad naszymi relacjami, zaangażowaniem w pracę, celem, do którego zmierzamy.

Chris Lowney proponuje trzyetapową drogę do osiągnięcia sukcesu tak w życiu osobistym, jak i zawodowym. Odrzuca konwencjonalne myślenie znane nam z poradników i pokazuje, jak realnie możemy zmieniać otaczającą nas rzeczywistość. Dzieląc się własnym doświadczeniem dowodzi, że pracą i wytrwałością a także świadomym życiem opartym na wartościach, każdy może nadać sens swojej codzienności.

Wyznacz swój cel.

Dokonaj właściwych wyborów.

Spraw, żeby każdy dzień był ważny i piękny.

Ważne jest, żeby posiadać dobrą strategię na własne życie. Najlepiej taką, która pozwoli wykorzystać cały nasz potencjał. Książka Chrisa Lowney'a to doskonały drogowskaz w stronę mądrego i dobrego życia, w którym każdy dzień jest zaplanowany jako ważny.

Józef Kącki, twórca Leaders Island, kurator konferencji LiGHT, autor podcastu ,,Z warsztatu menedżera"

Chris Lowney - były dyrektor zarządzający w banku JP Morgan. Wybitny amerykański ekonomista, doświadczony konsultant w sprawach zarządzania biznesem. Autor opublikowanych w Wydawnictwie WAM bestsellerów: Heroiczne przywództwo. Tajemnice sukcesu firmy istniejącej ponad 450 lat oraz Stać cię na więcej. 10 nawyków dobrego życia, książki nagrodzonej Independent Press Award w 2018 roku.

Informacje dodatkowe o Heroiczne życie. Odkryj cel w życiu i zmieniaj świat:

Wydawnictwo: WAM
Data wydania: 2019-03-06
Kategoria: Duchowość, religia
Tytuł oryginału: Heroic Living. Discover Your Purpose and Change the World

Tagi: Wspólnoty religijne i zakonne

Kup książkę Heroiczne życie. Odkryj cel w życiu i zmieniaj świat

Heroiczne życie. Odkryj cel w życiu i zmieniaj świat - opinie o książce

Heroiczne przywództwo. Tajemnice sukcesu firmy istniejącej ponad 450 lat
Chris Lowney0
Okładka ksiązki - Heroiczne przywództwo. Tajemnice sukcesu firmy istniejącej ponad 450 lat

Założone bez kapitału czy biznesplanu w roku 1540 Towarzystwo Jezusowe to jedna z najlepiej działających korporacji, jakie kiedykolwiek istniały. Od prawie...

Stać cię na więcej. 10 nawyków dobrego życia
Chris Lowney0
Okładka ksiązki - Stać cię na więcej. 10 nawyków dobrego życia

Korzystaj z wiedzy znakomitego lidera i odważ się na więcej Strach przed podjęciem złych decyzji nie pozwala ci na dobre zmiany w pracy i w życiu...