Heroiczne życie

270 stron, które zmienią Twój świat.
Najpierw sformułuj cel. Potem dokonaj właściwych wyborów związanych z pracą i związkiem. I wreszcie uczyń każdy dzień ważnym i pięknym. Prawda, że łatwe?
Dla Chrisa Lowneya te trzy wskazania to droga do sukcesu. Prosta. Co nie znaczy, że banalna. Autor prowadzi czytelnika przez meandry niepewnego świata powoli i cierpliwie. Pokazując szanse, jakie daje rzeczywistość, odciąga nas od egoizmu, tymczasowych zachcianek czy łatwych przyjemności. Swój wywód ilustruje konkretnymi przykładami z kariery zawodowej i życia osobistego.
Jego książka to współczesna wersja "Ćwiczeń duchownych" Ignacego Loyoli. Dowód na to, że pracą i wytrwałością każdy może dojść do obranego celu.
Chris Lowney - były jezuita. W wieku trzydziestu kilku lat został dyrektorem zarządzającym w J.P. Morgan & Co. Zajmował najwyższe stanowiska w Nowym Jorku, Tokio, Singapurze i Londynie. Firmę opuścił firmę w 2001 roku. Jego książka Heroiczne przywództwo. Tajemnice sukcesu firmy istniejącej 450 lat stała się światowym bestsellerem. Mieszka w Nowym Jorku. Prowadzi własną stronę internetową: www.chrislowney.com.

Informacje dodatkowe o Heroiczne życie:

Wydawnictwo: WAM
Data wydania: 2013-10-26
Kategoria: Popularnonaukowe
ISBN: 978-83-7767-906-7

Kup książkę Heroiczne życie

Heroiczne życie - opinie o książce

Stać cię na więcej. 10 nawyków dobrego życia
Chris Lowney0
Okładka ksiązki - Stać cię na więcej. 10 nawyków dobrego życia

Korzystaj z wiedzy znakomitego lidera i odważ się na więcej Strach przed podjęciem złych decyzji nie pozwala ci na dobre zmiany w pracy i w życiu...

Heroiczne przywództwo. Tajemnice sukcesu firmy istniejącej ponad 450 lat
Chris Lowney0
Okładka ksiązki - Heroiczne przywództwo. Tajemnice sukcesu firmy istniejącej ponad 450 lat

Założone bez kapitału czy biznesplanu w roku 1540 Towarzystwo Jezusowe to jedna z najlepiej działających korporacji, jakie kiedykolwiek istniały. Od prawie...