Hush hush

Aubrey nigdy nie miała łatwo w życiu. Po tragicznej śmierci rodziców była wychowywana przez babcię, zmagając się z ciągłym brakiem pieniędzy. Niewielką radością, jaką dostarczył jej los, było zdobycie stypendium, ale nawet ono nie gwarantuje, że dziewczyna będzie w stanie kontynuować studia. Pomiędzy nauką, opieką nad babcią i pracą na dwa etaty Aubrey stara się jakoś utrzymać głowę na powierzchni. Wszystko zmienia się, kiedy najlepsza przyjaciółka proponuje jej sposób na rozwiązanie finansowych kłopotów - pracę w luksusowym klubie Sanctuary Cove, który obsługuje wyłącznie elitę Nowego Jorku. Czy jednak Aubrey jest gotowa na wyzwania nowej pracy?

Pracując w Sanctuary Cove, należy bezwzględnie przestrzegać trzech reguł: 1: Oddzielasz życie osobiste od zawodowego. 2: Nigdy nie ujawniasz prawdziwej tożsamości 3: NIGDY nie przywiązujesz się emocjonalnie do klientów.

To właśnie w klubie Aubrey spotyka srebrnowłosego Jamesa Rivierę - znakomitego prawnika z nowojorskim akcentem, z ciałem, za które można umrzeć, i z tatuażami pokrywającymi skórę. Chemia między nimi jest niezaprzeczalna, ale związek z Jamesem jest niemożliwy. Czy dziewczyna odejdzie, czy zdecyduje się złamać wszelkie zasady?

Informacje dodatkowe o Hush hush:

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2022-05-11
Tytuł oryginału: Hush Hush

Kup książkę Hush hush

Hush hush - opinie o książce

Avatar użytkownika - ksiazkowy_mrucze
ksiazkowy_mrucze
Przeczytane:2022-08-19, Ocena: 5, Przeczytałem,

‘Hush Hush’ książka, której okładka mnie zaciekawiła, opis zaintrygował a treść mocno zaskoczyła. Na wstępie muszę Wam powiedzieć, że do tej książki trzeba podejść z otwartym umysłem oraz dystansem. Ponadto jest to dość mocny erotyk, dlatego treści zawarte w niej przeznaczone są dla dorosłych czytelników.
Ta historia mocno mnie zaskoczyła, nigdy nie spodziałam się, że rozkleję się na książce o mocnym podłożu erotycznym. Zdziwieni? Nie tylko Wy, no ale od początku. Sięgając po tę pozycję trzeba się nastawić, iż akcja rozkręca się powoli. Nie ma tu wielkiego woow od pierwszych stron, powiedziałabym, że sam początek może być odebrany przez niektórych jako za długi i nużący. Nie ma co się tym zrażać, gdyż z każdym rozdziałem akcja nabiera rozpędu i w pewnym momencie następuje istna lawina zdarzeń. A uwierzcie mi dzieje się tam dużo i nie mam na myśli, tylko scen erotycznych. Jak już przy tym jesteśmy, zaznaczyć trzeba, iż jest tu ich naprawdę dużo i to różnego rodzaju: od delikatnych po dość brutalne czy dla niektórych kontrowersyjne. Nie wszystkim może spodobać się taka ilość erotyki dlatego miejcie to na uwadze. Jedyne co na ten temat mogę dodać to, iż autorka owe sceny opisuje w dość przystępny i smaczny sposób, dlatego czyta się je łatwo.
Kolejną sprawą jest to, iż ta pozycja to nie sama erotyka. Mamy tu chwilę napięcia, i nie chodzi mi tylko o seksualne, są zaskoczenia, zwroty akcji, a także spora dawka wzruszenia, zwłaszcza pod koniec historii. Tam kilka scen wycisnęło mi łzy i nie wstydzę się do tego przyznać. Dodatkowo pod całą tą otoczką kryje się pewne przesłanie, które daje do myślenia. Jakie, to Wam nie powiem sami musicie je znaleźć.
Jak wspomniałam do czytania tej książki przyda się otwarty umysł i dystans do treści. Momentami niektóre zachowania czy wybory bohaterów mogą budzić niechęć, niedowierzanie czy złość. Sama miałam tak przy niektórych wyborach Aubrey, bardzo się z nimi nie zgadzałam wręcz czułam do takiego zachowania odrazę. W takich momentach proponuję nie oceniać od razu poczynań bohaterów, ale spróbować ich zrozumieć. Nie mówię, że zaakceptuje się ich wybory, ale na pewno lepiej zrozumie się ich motywację, gdyż nie wszystko, co nam się nie podoba musi być od razu złe, czyż nie?
Skoro o bohaterach i wyborach mowa. Autorka stworzyła bardzo realistyczne postacie. Nie są one wyidealizowane, mają swoje przekonania, rozterki czy problemy. Powoli poznajemy ich historię i motywy, co bardzo wpływa na odbiór całości. Bardzo polubiłam Aubrey, choć były momenty, w których byłam na nią bardzo zła. Z takimi to postaciami mamy do czynienia- zaskakującymi oraz wywołującymi skrajne uczucia. Najbardziej zaskoczyło mnie chyba to, kim okazał się James, co prawda podejrzewałam co nieco, ale i tak byłam zaskoczona.
Było to moje pierwsze spotkanie z twórczością autorki i wiem, że na tę chwilę w ciemno biorę jej inne książki. Autorka ma cudowny lekki styl, a to jak prowadzi fabułę sprawia, że wyobraźnia czytelnika działa bardzo mocno. Czytając czułam wszystkie emocje bohaterów wraz z rosnącym między nimi pożądaniem. Miałam wrażenie jakbym siedziała tuż obok nich i nieładnie podglądała.
‘Hush Hush’ to książka nie dla każdego, tego jestem pewna. Ponadto należy do tych, które albo się pokocha i miło nią zaskoczy, albo zrobi się wszystko, aby o niej zapomnieć. Ja ją polubiłam i ze względu na ukryty przekaz bardzo Wam ją polecam, jednak to Wy musicie sami zdecydować czy jest to lektura dla Was.

„Właśnie tego starałam się unikać…

Tej pasji, napięcia.

Jego pełnych pasji uścisków. Tego, jak jęczę w jego usta, jak jego dotyk rozpala mnie do czerwoności.

Nie mogę się przy nim skupić.

I wiem, że on czuje to samo”

Hot Level : 🌶🌶🌶🌶🌶/5 Niegrzeczne książki

I absolutnie się z tym zgadzam!

Albo nawet dołożyłabym jeszcze z 5 🌶!

Po prostu #mustread 🔥

Jakże pięknie, Lucia Franco potrafi rozpalić czytelnika od pierwszych stron, pomimo chwilowego złudzenia, co do  niewinności głównej bohaterki, to już po przeczytaniu paru rozdziałów i kilka „tabletek rozkoszy” później, poznajemy jej drugie ja. Jej moralność i wyrzuty sumienia, gdzieś się ulatniają przy odwiecznej żądzy pieniądza, która i ją dopada. Niesamowite jak inna wydaje się potem i jak naturalnie wchodzi w świat seksu, perwersji i niewyobrażalnych pieniędzy, przy tym wszystkim zachowując swój silny charakter, empatię i wrodzoną chęć pomagania innym. Wszystko zmienia się gdy niemalże jak Julia Roberta w „Pretty women”, jeden z bajecznie bogatych, przystojnych, choć sporo starszych klientów, zaczyna budzić w niej uczucia, od których od zawsze stroniła i nie zamierzała tego zmieniać. To co razem przeżywają jest tak mocne, perwersyjne i niesamowita, że aż trudno uwierzyć. Ona jednak, za wszelką cenę wzbrania się przed tym, gdy sprawy wokół jeszcze bardziej się komplikują. Walka z pożądaniem silniejszym od potrzeby oddychania, walka z uczuciami, nad którymi nie da się zapanować, a które niezaprzeczalnie mogą zniszczyć  wiele, pozostawiając zgliszcza, żal i nienawiść.

„Jestem aniołem o czarnych skrzydłach, urodzonych bez poczucia moralności i skromności. Rozkładającym nogi przed każdym, kto wystarczająco dużo zapłaci”

Ta książka przejedzie Was emocjonalnie, tak jak podniecą Was, niesamowite gorące i pikantne przeżycia głównej bohaterki, na pewno zszokują, totalnie zaskakujące zwroty akcji, a to wszystko w atmosferze niesamowitej miłości jak i nienawiści do najbliższych.

Główna bohaterka totalnie urzekła mnie swoją osobowością, ale też nie raz rozczuliła swoim zagubieniem w życiu i swoich emocjach.

Nie mniej jednak, nawet pokuszę się o stwierdzenie, że troszeczkę jej zazdroszczę tego, czego miała okazję doświadczyć i dokonać.

Takie bohaterki należy podziwiać, a nie potępiać, ale o tym czy i Wy tak myślicie, musicie przekonać się sami. „Hush Hush”, to jedna z tych książek, które przeczytam jeszcze nie raz, a przynajmniej niesamowite gorące i jakże niegrzeczne sceny, których mamy tu na prawdę sporo, ale także te, które potrafiły doprowadzić do łez i prawie rozorać serce.

Reasumując - musicie, po prostu musicie poznać tę, niezaprzeczalnie niesamowitą historię, która do samego końca trzyma nas w napięciu i niewiadomej.

Z niecierpliwością czekam, na kolejne książki Luci Franco 💗, wydane w Polsce.

Za książkę do recenzji, dziękuję Wydawnictwu Niegrzeczneksiążki 💗

Avatar użytkownika - BookCoffeeCake
BookCoffeeCake
Przeczytane:2022-06-02, Ocena: 6, Przeczytałem,

Dziś mam dla Was propozycję bardzo gorącej i zarazem niegrzecznej książki. Nie spodziewałam się, że książka "Hush Hush" autorstwa Lucii Franco będzie takim ogniem samym w sobie, a jednak proszę. Jesteście ciekawi o czym jest ta książka? Już wyjaśniam.

"Hush Hush" jest historią opisującą losy dwudziestojednoletniej Aubrey. Młoda studentka już od najmłodszych lat nie miała w życiu łatwo. Jej rodzice zmarli podczas wypadku samochodowego, więc opiekę nad nią przejęła babcia. Teraz jednak to ona musi ulżyć staruszce w obowiązkach. Oprócz studiów dziewczyna ma jeszcze dwie dorywcze prace, których nie znosi. Opieka nad dzieciakami może być słodka, ale do czasu. Wtem jej najlepsza przyjaciółka i zarazem współlokatorka ma dla niej propozycję nie do odrzucenia. Wszystkie problemy finansowe mogę zniknąć od ręki, jednak jakim kosztem? Praca w luksusowym klubie Sanctuary Cove może okazać się jej wybawieniem albo zgubą. Dziewczyna musi przestrzegać tylko trzech zasad:

1. Oddzielić życie osobiste od zawodowego;

2. Nigdy nie ujawniać prawdziwej tożsamości;

3. NIGDY nie przywiązywać się emocjonalnie do klienta.

Co się wydarzy gdy jedna z tych zasad zostanie złamana? Będzie niebezpiecznie gorąco..

I jak brzmi intrygująco? Przyznam szczerze, że jest to jeden z bardziej namiętnych erotyków jakie miałam przyjemność czytać. Zdecydowanie potrafi pobudzić wyobraźnię. I oprócz tego, że jest różnorodny w swojej prostocie to w dodatku posiada bardzo interesujące tło. Oprócz świetnie wykreowanych postaci mamy również pięknie opisaną historię, która zawiera w sobie wielką gamę przeróżnych emocji. Strach przed zranieniem najbliższej osoby. Obawę przed odtrąceniem. Chęć poprawy życia.

W tej książce nie ma miejsca na nudę, ciągle coś się dzieje. Trzeba szczerze przyznać, że autorka potrafi zaszokować czytelnika. Pojawiają się tajemnice, sekrety i niespodziewane zwroty akcji. Historia się bardzo komplikuje i nie ma z niej prostego wyjścia.  "Hush Hush" to książka z dużą różnicą wieku. Ona ma dwadzieścia jeden lat, on - pięćdziesiąt dwa. Pomiędzy nimi chemia, aż kipi. Gdy ta dwójka znajduje się na celowniku to iskry wyczuwalne są na odległość. Ta książka przepełniona jest namiętnością i pożądaniem. Z pewnością nie jest przeznaczona dla osób niepełnoletnich. I wcale się nie dziwię, że na okładce jest wzmianka o tym, że w środku poziom hot level to 5 gwiazdek na 5. Bo w środku jest ogień!
Z pewnością jest to książka dla osób które lubią czytać erotyki lub odważne romanse i nie ma dla nich tematu tabu. Gwarantuję Wam, że przy tej pozycji nie będziecie się nudzić oraz nie będziecie zawiedzeni. Jest to świetna lektura dla relaksu. Książka "Hush Hush" z pewnością pobudzi wasze zmysły!

PS. Ostrzegałam ?

Na krawędzi (Tom 3). Release
Lucia Franco0
Okładka ksiązki - Na krawędzi (Tom 3). Release

Ile jest w stanie poświęcić Adrianna, aby spełnić swoje największe marzenie? Gdy zdradził ją mężczyzna, dla którego byłaby w stanie zrobić wszystko, młoda...

Na krawędzi (Tom 1). Balance
Lucia Franco0
Okładka ksiązki - Na krawędzi (Tom 1). Balance

Mistrzostwo to nie przypadek. Historia walki, pasji i zakazanej namiętności w drodze na szczyt. Adrianna Rossi nauczyła się przekraczać granice własnych...