I co dalej? Część 2

Tom 2 cyklu I co dalej?

Tajemnice z przeszłości potrafią zniszczyć człowieka. A gdy dorzuci się do tego nienawiść, katastrofa gwarantowana.
Czy Annie uda się ukryć prawdę przed córką? Czy matka Filipa wyjawi fakty o swoim mężu synowi?

Informacje dodatkowe o I co dalej? Część 2:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2022-02-21

Kup książkę I co dalej? Część 2

Wszystko, co zgadza się z naszymi życzeniami, jest prawdą. Wszystko inne doprowadza nas do wściekłości.

I co dalej? Część 2 - opinie o książce

Pani Agnieszka Peszek w drugiej części wprowadziła niezłe zamieszanie. Jestem pod wrażeniem rozwoju akcji tego opowiadania. Kontynuacja moim zdaniem jest znakomita. Pojawia się coraz więcej wątków i zarazem coraz więcej zagadek do rozwiązania. Pojawiają się dodatkowe sensacyjne informacje.

"Wszystko, co zgadza się z naszymi
życzeniami, jest prawdą.
Wszystko inne doprowadza nas do
wściekłości."

Okazuje się, że nie tylko Anna borykała się z problemami. W tej części dowiemy się o tym, dlaczego Witek zdecydował się na to, aby zostać policjantem, oraz o problemach Filipa, narzeczonego córki Anny. Nie wszystko to, co było opowiedziane w części pierwszej okazało się prawdziwe. Każdy niemal człowiek ma jakieś tajemnice i takie sekrety, których nie chce lub nie może wyjawić. Mimo tego, że Anna skrywała głęboko swój sekret związany ze swoim romansem (z Grzegorzem), musi teraz wyjawić wszystko Witkowi. A co z tego wyniknie, to już sami musicie się dowiedzieć czytając tę część. Ja dodam tylko, że naprawdę warto!

"Każdy jak co rano pochłonięty był swoimi rozmyślaniami, nikt nie zwrócił większej uwagi na młodą dziewczynę, choć mogły to być ostatnie minuty jej życia."

Na jaw wychodzi coraz więcej nieznanych nam faktów z życia bohaterów pierwszej części "I co dalej?", które rozjaśniają nam sytuację, lecz niektóre powodują, że część spraw zaczyna się komplikować.

Kto zamordował Grzegorza? Czy kobieta przebywająca w więzieniu faktycznie jest morderczynią? Co stanie się z Anną i jej córką? Jakie dylematy targają Filipem? Jakie ukryte sekrety rodzinne pozna Filip? Co tak naprawdę gryzie Annę a co Witka?

Zachęcam do przeczytania obu części "I co dalej?". Na końcu opowiadania załączona jest ankieta, dzięki której czytelnicy mogą mieć wpływ na dalszy rozwój fabuły w następnej części.
Ja z niecierpliwością już czekam na część następną. A tak naprawdę, to chciałabym już mieć całą gotową książkę przed sobą. Ja z natury jestem bardzo niecierpliwa i nie lubię zbyt długo czekać na cokolwiek, lecz tu nie mam wyboru, więc uzbroję się w cierpliwość i poczekam.

Jestem pod ogromnym wrażeniem twórczości Agnieszki Peszek. ,,I co dalej? 2" to bardzo dobra, kryminalna historia oraz kontynuacja pierwszej części. Poznajemy kolejne tajemnice.

Czy sekrety z przeszłości potrafią zniszczyć przyszłość?

Nie brakuje sensacyjnych informacji. Co się stanie z Anną, jej córką, Filipem oraz jego matką? Kto tak naprawdę zamordował Grzegorza? Który z bohaterów zapała zemstą?

W tej części najbardziej rozwinięty jest wątek Filipa i Anny.

Jeżeli jeszcze nie czytaliście ,,I co dalej?" to radzę to nadrobić, a potem zabrać się za ,,I co dalej? 2". Lepiej zrozumiecie kolejne części.

Autorka Agnieszka Peszek po raz kolejny stworzyła ankietę, dzięki której możemy mieć realny wpływ na powstającą kolejną część.

Historia z 2 części jest bardzo króciutka - dlatego nie możecie jej przegapić.

Z niecierpliwością czekam na rozwój sytuacji w trzeciej części.

Dziękuję autorce za możliwość przeczytania tej historii.

147 ćwiczeń z piłką gimnastyczną
Agnieszka Peszek0
Okładka ksiązki - 147 ćwiczeń z piłką gimnastyczną

* Lubisz ćwiczenia z piłką gimnastyczną?   * Nie masz pomysłu na kolejne ćwiczenia z jej wykorzystaniem?   Mam dla Ciebie idealne rozwiązanie. Książkę...

Zasada wzajemności
Agnieszka Peszek0
Okładka ksiązki - Zasada wzajemności

Czy wydarzenie, którego się nie pamięta, może zdeterminować całe życie?Szymon Trojanowski został porwany, będąc jeszcze noworodkiem. Szczęśliwie po kilku...