Iskra wyjdzie z Polski. Apokaliptyczne objawienia Miłosierdzia Bożego

Na początku XX wieku Bóg objawił swoje tajemnice czterem polskim zakonnicom. Ich losy były różne - jedna skończyła jako heretyczka, inna została wielką świętą Kościoła katolickiego, pozostałe będą wyniesione na ołtarze. Wszystkie jednak otrzymały ten sam dar - niezwykłe orędzie o Bożym Miłosierdziu, które na zawsze zmieniło świat.

Co zobaczyły polskie mistyczki? Dlaczego Bóg wybrał na miejsce tych objawień właśnie naszą ojczyznę? Czy proroctwo o iskrze, która wyjdzie z Polski, ciągle czeka na swoje spełnienie?

Poznaj apokaliptyczne objawienia Miłosierdzia Bożego!

Informacje dodatkowe o Iskra wyjdzie z Polski. Apokaliptyczne objawienia Miłosierdzia Bożego:

Wydawnictwo: Esprit
Data wydania: 2020-10-26
Kategoria: Duchowość, religia

Tagi: Chrześcijaństwo bóg

Kup książkę Iskra wyjdzie z Polski. Apokaliptyczne objawienia Miłosierdzia Bożego

Iskra wyjdzie z Polski. Apokaliptyczne objawienia Miłosierdzia Bożego - opinie o książce

Jasna Góra Duchowa stolica Polski. Biografia
Tomasz P. Terlikowski0
Okładka ksiązki - Jasna Góra Duchowa stolica Polski. Biografia

Częstochowa jest domem Matki Polaków - Czarnej Madonny. Jak dobrze go znamy? Tysiące cudownych uzdrowień, pielgrzymi z najdalszych zakątków świata i legendy...

Operacja Franciszek
Tomasz P. Terlikowski 0
Okładka ksiązki - Operacja Franciszek

- Lewicowy Franciszek zwolennikiem teologii wyzwolenia? - Antyklerykalny Franciszek zmienia nauczanie Kościoła – przede wszystkim w kwestii rozwodów...