Ja, kobieta

Nie jestem naukowcem. Nie jestem lekarzem. Jestem za to kobietą, która spędziła ostatnie piętnaście lat, ucząc się, do czego zdolne jest moje ciało, co stało się najcenniejszym doświadczeniem mojego życia. Wszystko, co mam, wszystko, czym jestem, wiąże się z moją wiedzą na temat mojego ciała. I chcę, żeby to samo stało się twoim udziałem. Chcę, żebyś znała siebie, swoją siłę. Chcę, żebyś była najsilniejszą, najzdolniejszą, najbardziej pewną siebie kobietą, jaką możesz być. Czym nie jest ta książka: To nie jest książka o odchudzaniu. To nie jest plan ćwiczeń. To nie jest poradnik, jak stać się kimś innym. Czym jest: podręcznikiem, jak stać się sobą. Ponieważ gdy zaczniesz się dowiadywać coraz więcej na temat swojego ciała, rozpocznie się cudowny proces: zaczniesz się zmieniać: wewnątrz i na zewnątrz. Zaczniesz dostrzegać, jak bycie zdrową osobą wnosi radość do twojego życia, jak dobrze jest czuć się silną i zdolną, jak dobre samopoczucie wewnątrz wpływa na wszystko inne w twoim życiu. Będziesz najpiękniejszą, najzdrowszą i najbardziej pewną siebie kobietą, jaką możesz być – i zasługujesz na to, ponieważ JESTEŚ O WIELE PIĘKNIEJSZA, NIŻ SOBIE WYOBRAŻASZ. Chciałabym więc, abyś potraktowała tę książkę jako przewodnik wiodący do zrozumienia tego, jak wspaniałe jest twoje ciało, i ułatwienia mu stania się tym, czym od zawsze miało być. Nim skończysz czytać tę książkę, będziesz znała podstawy działania twojego ciała. Będziesz świadoma współpracy między twoim ciałem a umysłem. Będziesz silniejsza, ponieważ zrozumiesz, jak wspaniałe, niesamowite i piękne twoje ciało jest już dziś, teraz, w tej sekundzie.

Informacje dodatkowe o Ja, kobieta:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2014-04-10
Kategoria: Poradniki
ISBN: 978-83-7966-006-3

Kup książkę Ja, kobieta

Ja, kobieta - opinie o książce

Avatar użytkownika - biedro_nka
biedro_nka
Przeczytane:2015-12-03, Ocena: 3, Przeczytałam, 52 książki 2015, Mam,
"Gdy doświadczamy czegoś, co przynosi nam wielką radość i uczucie spełnienia, chcemy się dzielić tymi emocjami z innymi" dlatego też Cameron Diaz dzieli się z nami swoją drogą do piękna, pokazuje jak zrozumieć i pokochać swoje ciało. Książka zawiera wiele cennych wskazówek dotyczących zdrowia, odżywiania, treningu, planowania , złych nawyków. Przyznam, że zawiodłam się czytając... chyba liczyłam na coś więcej. Myślałam, że będzie zawierała więcej przemyśleń, opisów własnych doświadczeń, a tymczasem zawiera "suche fakty", dostałam poradnik o zdrowym życiu jakich wiele na rynku wydawniczym.