Jadwiga Przygoda i Franciszek Wszędobylski odkrywają stolice Europy

Tym razem zespoł redakcyjny czasopisma ,,Bazgrołki z podrozy" wybrał sie za granice. Siedmioletnia redaktor naczelna Pola, dziennikarka Jadwiga Przygoda oraz słynny podroznik Franciszek Wszedobylski i jego pies Nicpon odwiedzili stolice Europy.

Na ich liscie znalazł sie Berlin i jego Brama Brandenburska, Londyn ze słynnym Big Benem, a takze Paryska Wieza Eiffla, nasi bohaterowie zwiedzili rowniez Rzym i Lizbone. Zapuszczajac sie w głab tetniacych zyciem miast, przezyli wywołujace dreszczyk emocji przygody. I w sposob czasem całkiem nieoczekiwany odkrywali ich tajemnice i prawdziwe osobliwosci.

Zwiedzanie nie musi byc nudne, jesli tylko uruchomi sie wyobraznie, uwaznie rozejrzy i nastawi ucha. Interaktywna ksiazeczka wspiera nauczanie geografii dzieci w wieku przedszkolnym i z młodszych klas szkolnych. Ciekawe zadania i miejsce na własny dziennik z podrozy sprawia, ze stanie sie ona niezbednym wyposazeniem plecaka małego podroznika.

Informacje dodatkowe o Jadwiga Przygoda i Franciszek Wszędobylski odkrywają stolice Europy:

Wydawnictwo: Edipresse Książki
Data wydania: 2018-08-01
Kategoria: Edukacyjne

Kup książkę Jadwiga Przygoda i Franciszek Wszędobylski odkrywają stolice Europy

Jadwiga Przygoda i Franciszek Wszędobylski odkrywają stolice Europy - opinie o książce

Jak zdobyć supermoce
Ewa Martynkien0
Okładka ksiązki - Jak zdobyć supermoce

Iga nie chce już być zwyczajną dziewczyną. Wierzy, że udział w castingu do popularnego serialu pomoże jej się zmienić. W tajemnicy przed tatą wyrusza w...

Mopek na tropie zamkowego ducha
Ewa Martynkien0
Okładka ksiązki - Mopek na tropie zamkowego ducha

Nietoperz Mopek dostaje list od kuzyna Gacka z prośbą o pomoc. Gacek mieszka w zamku, w którym straszy duch. Tłucze się po korytarzach, jęczy i hałasuje...