Jagiellonowie

Wsłuchaj się w szczęk oręża na grunwaldzkich polach. Obejrzyj zamek w Trokach, poczuj piękno renesansowej architektury wawelskiego wzgórza. Wędruj renesansowymi śladami po polskich Kresach,a w Krzemieńcu wraz z królową Boną zaangażuj się w poszukiwania żony dla jej syna, Zygmunta Augusta.

Najpopularniejszy polski historyk wyrusza z synem w podróż do najważniejszych miejsc wspólnego polsko-litewskiego państwa.Efektem tych rodzinnych wędrówek jest unikalne połączenie osobistego przewodnika oraz literatury podróżniczej z barwną historyczną narracją.

Ta książka to zachęta do wyruszenia w jedyną w swoim rodzaju podróż w czasie i przestrzeni. Możesz w nią wyruszyć sam albo z bliskimi. Możesz też po prostu zamknąć oczy i przenieść się we wspaniały świat Polski Jagiellonów.

Informacje dodatkowe o Jagiellonowie:

Jagiellonowie - opinie o książce

Avatar użytkownika - Justyna641
Justyna641
Przeczytane:2017-10-02, Ocena: 5, Przeczytałam, Mam,
PRL Słynne pary. Jędrusik i Dygat, Komedowie, Holoubkowie i inni.
Sławomir Koper0
Okładka ksiązki - PRL Słynne pary. Jędrusik i Dygat, Komedowie, Holoubkowie i inni.

Słynne pary PRL Jędrusik i Dygat, Komedowie, Holoubkowie i inni Losy sławnych par PRL - aktorów, muzyków, polityków, artystów, literatów - z zapartym...

Sekretne życie autorów lektur szkolnych. Nie tacy święci jak ich malują
Sławomir Koper 0
Okładka ksiązki - Sekretne życie autorów lektur szkolnych. Nie tacy święci jak ich malują

Autorzy lektur szkolnych przedstawiani są jako posągowe postacie pozbawione wad i namiętności. Niewiele wiemy o ich prawdziwym życiu, które często...

Paderborn
Forget Me Not
Julie Soto
Forget Me Not
Ktoś tak blisko
Wojciech Wolnicki (W. & W. Gregory)
Ktoś tak blisko
Róża Napoleona