Jaglany detoks. Przepisy

120 PRZEPISÓW NA CZAS DETOKSU I PO DETOKSIE

Jaglany Detoks pomógł odzyskać zdrowie tysiącom osób! Roślinny skalpel jest stale w natarciu! Każdego dnia post skutecznie pokonuje coraz więcej chorób cywilizacyjnych - otyłość, cukrzycę, alergie pokarmowe, infekcje!

W kolejnej części bestsellerowej jaglanej serii otrzymasz harmonogramy na 7, 14 i 21 dni Jaglanego Detoksu. Dowiesz się, co zrobić, aby utrzymać efekt postu, uniknąć efektu jo-jo i długo cieszyć się zdrowiem!

Jak przeprowadzić detoks? Jak schudnąć, jedząc zdrowo? Co gotować po detoksie? Jakie błędy popełniamy podczas wychodzenia z postu? Czy i kiedy powtórzyć post?

Jeżeli chcesz jeszcze skuteczniej wzmocnić i oczyścić organizm i uniknąć komplikacji po zakończonym detoksie, ten poradnik jest właśnie dla ciebie!

Celuj w zdrowie z Jaglanym detoksem i utrwalaj zdrowe nawyki na co dzień!

Informacje dodatkowe o Jaglany detoks. Przepisy:

Wydawnictwo: Pascal
Data wydania: 2019-05-15
Kategoria: Kuchnia

Kup książkę Jaglany detoks. Przepisy

Jaglany detoks. Przepisy - opinie o książce

Wzmocnij jelita. Wygraj z lękiem i depresją, przestań zajadać stres
Marek Zaremba0
Okładka ksiązki -   Wzmocnij jelita. Wygraj z lękiem i depresją, przestań zajadać stres

JELITA TO NASZ DRUGI MÓZG! ODBUDUJ MIKROFLORĘ JELIT I ODZYSKAJ RÓWNOWAGĘ EMOCJONALNĄ! Stosując odpowiednią dietę, oczyścisz jelita, wzmocnisz...

Wzmocnij odporność w 7 tygodni
Marek Zaremba0
Okładka ksiązki - Wzmocnij odporność w 7 tygodni

Odporność organizmu zawsze była ważna, ale nigdy nie potrzebowaliśmy jej tak bardzo jak w czasach globalnej pandemii. Przekonaj się, że nóż i widelec...