Jak jeść i żyć zdrowo

Wydawnictwo: KOINONIA
Data wydania: 2018-09-26
Kategoria: Poradniki
ISBN: 978-83-64489-33-4
Liczba stron: 224

Ocena: 0 (0 głosów)

Książka dla tych, którzy pragną odpowiedzialnie dbać o swój organizm i dar zdrowia otrzymany od Stwórcy. Anna Kłosińska, dietetyk i fizjolog żywienia, nieraz konfrontuje nas z trudnymi faktami, aby ostrzec przed tym, co nam naprawdę szkodzi. Pragnie wzmocnić naszą motywację do rozważnego odżywiania się i dobrej współpracy ze Stwórcą, by zdrowia nie utracić. Autorka jest rzeczniczką naszego zdrowia, która zachęca do podjęcia diety opartej na jak najbardziej naturalnych i dostępnych produktach.

Kup książkę Jak jeść i żyć zdrowo

Sprawdzam ceny dla ciebie ...

Zobacz także

Opinie o książce - Jak jeść i żyć zdrowo

Avatar użytkownika - truskawka2
truskawka2
Przeczytane:,

Zdrowie jest dla nas czymś naturalnym. Czasem jednak pojawia się choroba. To szansa na wsłuchanie się w potrzeby organizmu. Można rzec - lepiej późno niż wcale (wielu dolegliwości, choć nie wszystkich, można uniknąć stosując odpowiednią profilaktykę). Autorka pokazuje nam, jak dbać o ciało i ducha. Obie dziedziny są bowiem ze sobą powiązane. Gdy cierpimy, niedomaga też nasze ciało, i odwrotnie. Z książki uczymy się, jak zachowywać higienę psychiczną (bardzo często niestety karmimy się duchową papką, pielęgnujemy też latami negatywne emocje) oraz prawidłowo się odżywiać. W końcu z jedzenia czerpiemy wszystkie "cegiełki" budujące nasze ciało. Może być ono jednak też zagrożeniem (fast foody, produkty, na które mamy alergię).

Dlaczego warto słuchać ZASADY: jak najmniej KWASÓW? Czy cukier krzepi, czy może jest białą śmiercią? Czy człowiek jest rodzajem auta działającego na BAKTERIE? Odpowiedź na te i wiele innych pytań znajdziemy w omawianej fascynującej lekturze.

dr Kalina Beluch

Link do opinii
Inne książki autora
Co wiosną, co jesienią?
Anna Kłosińska0
Okładka ksiązki - Co wiosną, co jesienią?

Jadłospis zgodny z porami roku, czyli o oczyszczaniu organizmu wiosną, lekkich letnich posiłkach, rozgrzewaniu organizmu i zapobieganiu przeziębieniom...

Zdrowa kuchnia dla dzieci
Anna Kłosińska0
Okładka ksiązki - Zdrowa kuchnia dla dzieci

Wszyscy wiemy doskonale, że już w dzieciństwie kształtują się nawyki żywieniowe, a błędy popełnione w tym okresie dają o sobie znać w późniejszym wieku...