Jak kontrolować swoje finanse

Czy zdarzyło Ci się obudzić w środku nocy i myśleć o kłopotach finansowych? A może sprawy finansowe w ogóle nie pozwalają Ci zasnąć? Z trudem wiążesz koniec z końcem? Masz problemy ze spłacaniem kredytu? Obawiasz się, że nie będzie Cię stać na godną emeryturę? Na samą myśl o comiesięcznych wydatkach boli Cię głowa? A może starasz się o tym wszystkim nie myśleć?Jeśli na którekolwiek z tych pytań odpowiedziałeś "tak", to ta książka jest dla Ciebie. Pomoże Ci ogarnąć całość Twoich finansów i kształtować je według Twojej woli. Przeczytaj ją i zastosuj zawartą tu wiedzę, a Twój portfel zacznie Ci służyć, zamiast utrudniać życie. Zacznij konsekwentnie planować przychody i wydatki. Zapewne nie staniesz się przez to milionerem, ale uwierzysz, że rozsądne gospodarowanie przynosi korzyści i rozładowuje stres wynikający z niepewności finansowej.Twoja przyszłość jest w Twoich rękach. Zacznij traktować pieniądze z szacunkiem i powagą i dowiedz się, co mogą dla Ciebie zrobić. Zacznij już dziś budować swobodę finansową. Dowiedz się, jak: * zaplanować dobry budżet: ile naprawdę masz i ile jesteś winien; * planować wydatki: dzienne, tygodniowe, miesięczne i roczne; * zmienić styl życia na taki, który pomoże Twoim finansom; * oszczędzać na emeryturę; * określać bezpieczny pułap zadłużenia; * inwestować: bezpiecznie i z zyskiem; * minimalizować wielkość przyszłych podatków; * szukać informacji o kredytach i poradach finansowych.W zastosowaniu zdobytej wiedzy pomogą Ci gotowe szablony do planowania swoich finansów.

Informacje dodatkowe o Jak kontrolować swoje finanse:

Wydawnictwo: Onepress
Data wydania: b.d
Kategoria: Zarządzanie i marketing
ISBN: 83-246-0223-2

Kup książkę Jak kontrolować swoje finanse

Jak kontrolować swoje finanse - opinie o książce