Jak zerwać ze swoim smartfonem

Pełna sprawdzonych sposobów i praktycznych wskazówek, książka ta jest niezbędnym, odmieniającym życie przewodnikiem dla każdego posiadacza smartfona

Dzisiaj większości z nas trudno zjeść posiłek, a nawet przejechać kilka pięter windą bez wyciągania telefonu. Jednak najnowsze badania dowodzą, że spędzanie zbyt długiego czasu z komórką w ręce wpływa na zdolność tworzenia nowych wspomnień, kontemplacji, skupienia i przyswajania czytanych treści. Jednocześnie hormony wydzielane na dźwięk dzwonka telefonu lub wibracji podwyższają poziom naszego stresu i są oznaką uzależnienia. W książce Jak zerwać ze swoim telefonem Catherine Price analizuje wpływ bezustannego korzystania ze smartfonów na mózg, ciało, relacje oraz po prostu społeczeństwo. Następnie przeprowadza czytelnika przez okres ,,zerwania", pomagając wyznaczyć cele i priorytety, zrobić porządek w aplikacjach, ograniczyć ilość e-maili i odpocząć od technologii. W końcu pokazuje, jak stworzyć nowy, zdrowszy związek z telefonem.

Informacje dodatkowe o Jak zerwać ze swoim smartfonem:

Wydawnictwo: Sonia Draga
Data wydania: 2018-03-14
Kategoria: Poradniki
Tytuł oryginału: HOW TO BREAK UP WITH YOUR PHONE: THE 30-DAY PLAN TO TAKE BACK YOUR LIFE

Kup książkę Jak zerwać ze swoim smartfonem

Jak zerwać ze swoim smartfonem - opinie o książce