Jak zwiększyć odporność swojego dziecka

"Cześć! Jestem doświadczonym dietetykiem. Pracowałam już z wieloma małymi pacjentami i podczas terapii zauważyłam, że ich rodzicom zwykle brakuje wiedzy, aby zmierzyć się z problemem częstych i powracających infekcji. Napisałam więc książkę, żeby w przystępny sposób przekazać swoją wiedzę wszystkim, którzy chcą wzmocnić odporność swoich dzieci. Wyjaśniam w niej, jak dieta wpływa na samopoczucie. Radzę, jak skutecznie zmienić przyzwyczajenia żywieniowe wszystkich członków rodziny – i to na stałe!

Jeśli chcesz, by twój maluch cieszył się zdrowiem każdego dnia, powiedz „nie” śmieciowemu jedzeniu, złym nawykom i byle jakiej diecie! Gwarantuję, że jeśli skorzystasz z proponowanych przeze mnie rozwiązań i wprowadzisz zmiany, o których piszę, pozbędziesz się wielu problemów zdrowotnych.

Przeczytaj moją książkę, zainspiruj się i ciesz się zdrowiem całej twojej rodziny!"

Monika Bigoś

Informacje dodatkowe o Jak zwiększyć odporność swojego dziecka:

Wydawnictwo: Otwarte
Data wydania: 2019-09-23
Kategoria: Poradniki

Tagi: odporność żywienie

Kup książkę Jak zwiększyć odporność swojego dziecka

Jak zwiększyć odporność swojego dziecka - opinie o książce

Avatar użytkownika - joseheim
joseheim
Przeczytane:2020-02-03, Ocena: 5, Przeczytałem, Mam, 52 książki 2020,

Pozycja obowiązkowa dla każdego rodzica (zwłaszcza małego dziecka). W jednym miejscu zbiera mnóstwo wiedzy na temat zasad funkcjonowania ludzkiego organizmu, prawidłowego odżywiania, najczęstszych chorób układu pokarmowego i immunologicznego oraz sposobów radzenia sobie z nimi. Na każdym kroku zachęca do spożywania wartościowego jedzenia, aktywności fizycznej, pilnowania zasad higieny i działania dla dobra środowiska, ale nie w sposób nachalny. Widać, że autorka ma wiele doświadczenia w pracy z ludźmi.
Publikacja w dużym stopniu skupia się na chorobach (nadwaga, otyłość, choroby autoimmunizacyjne, cukrzyce itp.), ale osoby bez tech problemów (czy też rodzice zdrowych dzieci) również wyciągną z niej wiele pożytecznych informacji, jak i przestróg na przyszłość. Znajdziemy tu też garść wskazówek oraz przepisów na zdrowe dania i przekąski. Serdecznie polecam.

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;