Japoński w obrazkach. Słówka, rozmówki, gramatyka

Ucz się japońskiego metodą wizualną!

Japoński w obrazkach. Słówka, rozmówki, gramatyka to kurs leksykalno-gramatyczny na poziomie podstawowym z ilustracjami. Wydanie przeznaczone jest dla osób chcących utrwalić poznane słownictwo lub dla tych, którzy rozpoczynają naukę języka japońskiego.

Książka pozwoli nauczyć się 1000 najpotrzebniejszych słów. Poszczególne wyrazy ułożone są w tematycznych słowniczkach obrazkowych. Dzięki podanym zwrotom zapamiętasz rozmówki potrzebne do codziennej komunikacji w języku japońskim. Dzięki metodzie skojarzeń, szybko opanujesz podstawowe pojęcia.

Z pomocą licznych przykładów opanujesz podstawy gramatyki, a korzystając ze wskazówek w rozdziale poświęconym fonetyce nauczysz się zasad poprawnej wymowy. Ćwiczenia leksykalne pozwolą utrwalić wiedzę, a dołączony klucz odpowiedzi umożliwi sprawdzenie umiejętności.

Ucząc się języka, symboli i pojęć charakterystycznych dla Kraju Kwitnącej Wiśni, poznasz kulturę i tradycję Japonii.

Japoński w obrazkach. Słówka, rozmówki, gramatyka to:

1000 słów z ilustracjami do codziennej komunikacji rozmówki z wykorzystaniem najpopularniejszych zwrotów gramatyka objaśniona licznymi przykładami wskazówki do poprawnej wymowy ćwiczenia z gotowym kluczem odpowiedzi dodatkowa wiedza o kulturze i tradycji Japonii

Informacje dodatkowe o Japoński w obrazkach. Słówka, rozmówki, gramatyka:

Japoński w obrazkach. Słówka, rozmówki, gramatyka - opinie o książce

Japoński w obrazkach. Słówka, rozmówki, gramatyka
Linda Czernichowska-Kramarz0
Okładka ksiązki - Japoński w obrazkach. Słówka, rozmówki, gramatyka

Ucz się japońskiego metodą wizualną! Japoński w obrazkach. Słówka, rozmówki, gramatyka to kurs leksykalno-gramatyczny na poziomie podstawowym z ilustracjami...