Jasnowidz Jackowski

Wydawnictwo: Harde
Data wydania: 2020-06-17
Kategoria: Biografie, wspomnienia, listy
ISBN: 9788366252349
Liczba stron: 280

Ocena: 1 (1 głosów)

Jakim człowiekiem jest Krzysztof Jackowski przez niektórych uznawany za najlepszego na świecie jasnowidza, a przez innych za hochsztaplera i celebrytę? Czy jego wizje pomagają w odnalezieniu zamordowanych osób i przyczyniają się do rozwiązania zagadek kryminalnych? Czy rzeczywiście jest wcieleniem Stefana Ossowieckiego, najsłynniejszego polskiego jasnowidza z czasów przedwojennych?

Wydawnictwo Harde przedstawia książkę Przemysława Lewickiego „Jasnowidz Jackowski”, której istotną częścią jest zapis rozmowy autora z Krzysztofem Jackowskim: o jego dzieciństwie i dorastaniu, o życiu codziennym, o tym jak odkrył swój dar i jak od ponad 30 lat z niego korzysta, wreszcie w jaki sposób rozumie swoją posługę.

Uzupełnieniem wywiadu z Krzysztofem Jackowskim są wypowiedzi policjantów, przedstawicieli Kościoła, świata prawniczego, dziennikarzy, Fundacji Itaka, Fundacji Nautilius, a także osób, które zwracały się o pomoc do jasnowidza i były świadkami jego wizji.

Krzysztof Jackowski zna odpowiedzi na pytania nurtujące od dawna opinię publiczną dotyczące zbrodni, polityki i fantastyki. Jego opinie są dobrym przyczynkiem do refleksji i dyskusji, bez względu na to, czy wierzymy w zdolności paranormalne i uznajemy go za osobę wiarygodną.

Czytelnik znajdzie w książce opisy spraw, o których było głośno w mediach, jak choćby śmierć małej Madzi z Sosnowca i jej matki poszukiwanej listem gończym czy tragedii w Tryńczy, kiedy to w Boże Narodzenie w samochodzie w Wisłoku utonęło pięciu młodych ludzi. Pozna również historię znajomości Krzysztofa Jackowskiego z Andrzejem K. „Pershingiem”, jednym z najbardziej znanych polskich gangsterów „Pruszkowa”, zamordowanym w Zakopanem, a także szczegóły jego ponad 10-letniej relacji z Andrzejem Lepperem. Przeczyta, czy w Emilcinie rzeczywiście wylądował statek kosmiczny, kto stał za zamachem na Jana Pawła II w 1981 roku i jakie były powody katastrofy smoleńskiej.

Wreszcie dowie się, czy Krzysztof Jackowski przewidział pandemię koronawirusa i co mówią jego wizje o przyszłości świata.

Tagi: Biografie i literatura faktu

Kup książkę Jasnowidz Jackowski

REKLAMA

Zobacz także

POLECANA RECENZJA

Opinie o książce - Jasnowidz Jackowski

Recenzje miesiąca
Na wieki wieków Pani Amen
Bianka Kunicka - Chudzikowska
Na wieki wieków Pani Amen
Spowiedź Goebbelsa
Christopher Macht
Spowiedź Goebbelsa
A miał być happy end
Katarzyna Kalicińska
A miał być happy end
Niskorosła
Joanna Bartoń
Niskorosła
Wędrówka
Anna Onichimowska
Wędrówka
Sam i Watson patrzą sercem
Ghislaine Dulier
Sam i Watson patrzą sercem
Największy sekret
Rhonda Byrne
Największy sekret
Pokaż wszystkie recenzje