Jasnowidz Jackowski. Czy rzeczywiście przewidział pandemię?

Data: 2020-06-23 13:07:31 Autor: Piotr Piekarski

Jakim człowiekiem jest Krzysztof Jackowski, przez niektórych uznawany za najlepszego na świecie jasnowidza, a przez innych za hochsztaplera i celebrytę?

Czy jego wizje pomagają w odnalezieniu zamordowanych osób i przyczyniają się do rozwiązania zagadek kryminalnych? Czy rzeczywiście jest wcieleniem Stefana Ossowieckiego, najsłynniejszego polskiego jasnowidza z czasów przedwojennych?

Obrazek w treści 

Jasnowidz Jackowski – o czym jest książka?

Wydawnictwo Harde przedstawia książkę Przemysława Lewickiego Jasnowidz Jackowski. Jej istotną częścią jest zapis rozmowy autora  z Krzysztofem Jackowskim: o jego dzieciństwie  i dorastaniu, o życiu codziennym, o tym jak odkrył swój dar i jak od ponad 30 lat z niego korzysta, wreszcie w jaki sposób rozumie swoją posługę.

Uzupełnieniem wywiadu z Krzysztofem Jackowskim są wypowiedzi policjantów, przedstawicieli Kościoła, świata prawniczego, dziennikarzy, Fundacji Itaka, Fundacji Nautilius, a także osób, które zwracały się o pomoc do jasnowidza i były świadkami jego wizji.

Krzysztof Jackowski zna odpowiedzi na pytania nurtujące od dawna opinię publiczną dotyczące zbrodni, polityki  i fantastyki. Jego opinie są dobrym przyczynkiem do refleksji i dyskusji, bez względu na to, czy wierzymy w zdolności paranormalne i uznajemy go za osobę wiarygodną.

Krzysztof Jackowski – najgłośniejsze sprawy z udziałem jasnowidza

Czytelnik znajdzie w książce opisy spraw, o których było głośno w mediach, jak choćby śmierć małej Madzi z Sosnowca i jej matki poszukiwanej listem gończym czy tragedii w Tryńczy, kiedy to w Boże Narodzenie w samochodzie w Wisłoku utonęło pięciu młodych ludzi. Pozna również historię znajomości Krzysztofa Jackowskiego z Andrzejem K. „Pershingiem”, jednym z najbardziej znanych polskich gangsterów „Pruszkowa”, zamordowanym w Zakopanem, a także szczegóły jego ponad 10-letniej relacji z Andrzejem Lepperem. Przeczyta, czy w Emilcinie rzeczywiście wylądował statek kosmiczny, kto stał za zamachem na Jana Pawła II w 1981 roku i jakie były powody katastrofy smoleńskiej.

Czy jasnowidz Jackowski przewidział pandemię koronawirusa?

Wreszcie dowie się, czy Krzysztof Jackowski przewidział pandemię koronawirusa i co mówią jego wizje o przyszłości świata.

Książka Jasnowidz Jackowski – gdzie kupić?

W naszym serwisie przeczytacie już fragment książki Jasnowidz Jackowski. Publikację kupicie w popularnych księgarniach internetowych:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Jasnowidz Jackowski
Przemysław Lewicki0
Okładka książki - Jasnowidz Jackowski

Jakim człowiekiem jest Krzysztof Jackowski przez niektórych uznawany za najlepszego na świecie jasnowidza, a przez innych za hochsztaplera i celebrytę...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo