Jednak mnie kochaj

Kategoria wiekowa: 15-18 lat
ISBN: 978-83-7686-802-8
Tłumaczenie: Joanna Grzelak

Tom 1 cyklu Jednak mnie kochaj

Bestseller Der Spiegel wydarzenie roku w Niemczech.
Pierwszy tom znakomitej powieści o problemach młodych ludzi, o tym, jak trauma i stres potrafią złamać najtwardsze charaktery. I o tym, że można znaleźć pomoc u innych i siłę w sobie, żeby je pokonać.

Kiedy Sage przyjeżdża na studia do Melview w Nevadzie, nie ma ani przyjaciół, ani pieniędzy, ani dachu nad głową Ma puste konto, śpi w samochodzie, jest zagubiona i niepewna jutra, ale jednocześnie z determinacją walczy o nowe życie Chce zostawić za sobą bolesną przeszłość, ale ta nie daje o sobie zapomnieć i powraca w postaci natrętnych myśli i obrazów Sage cierpi na ataki paniki, które pojawiają się w obecności nieznanych mężczyzn, więc życie studenckie staje się dla tej młodej kobiety sporym wyzwaniem Mroczne przeżycia z rodzinnego domu powracają jak mantra, którą Sage na próżno powtarza Nie boję się Na szczęście Sage poznaje April Sprawy komplikują się, kiedy Sage poznaje niezwykle przystojnego brata April Lukę, studenta bibliotekoznawstwa, łamacza damskich serc i amatora erotycznych przygód Początkowo czuje wobec Luki tylko niechęć, obawia się go tak jak wszystkich innych mężczyzn, ale z czasem dostrzega, że Luca to wrażliwy, zraniony człowiek, tak jak ona spragniony prawdziwej bliskości Kiedy w obecności Luki, na którym coraz bardziej jej zależy, Sage po raz kolejny przeżywa atak lęku, postanawia skorzystać z profesjonalnej pomocy i zaczyna regularne sesje z psychoterapeutką Tymczasem do samochodu Sage włamują się złodzieje i Sage traci nawet to prowizoryczne schronienie Z pomocą przychodzą April i Luca oferując Sage własne mieszkanie Codzienne przebywanie z Luką pozwala Sage pozbyć się resztek uprzedzeń wobec niego, między Sage i Luką zaczyna iskrzyć, nawiązuje się między nimi emocjonalna i erotyczna więź Niestety, kiedy wydaje się, że Sage uporała się z przeszłością i zaczyna żyć pełnią życia, przeszłość jeszcze raz pokazuje swe złowrogie oblicze i powraca w najmniej spodziewanej chwili, podczas błogich świątecznych dni

Tagi: dla młodzieży

Kup książkę Jednak mnie kochaj