,,Język angielski. Sprawdź umiejętność korzystania z praktycznych zwrotów do codziennej komunikacji, czyli funkcji językowych" to książka z ćwiczeniami przeznaczona dla uczniów przygotowujących się do egzaminu na koniec szkoły podstawowe oraz tych wszystkich, którzy chcą poprawnie posługiwać się językiem angielskim na poziomie A2/B1. Typy zadań w książce:

- dobieranie reakcji do usłyszanych wypowiedzi,

- dobieranie reakcji do opisu sytuacji,

- uzupełnianie luk w dialogach,

- uzupełnianie luk w dymkach dialogowych,

- uzupełnianie luk z wykorzystaniem podanych wyrazów.

Książka zawiera również transkrypcję nagrań oraz odpowiedzi do zadań. Bezpłatne nagrania do pobrania na aksjomat.com przy tytule książki w zakładce: ZAŁĄCZNIKI. Z tą książką dobrze przygotujesz się do egzaminu ósmoklasisty!

Informacje dodatkowe o Język angielski. Sprawdź umiejętność korzystania z praktycznych zwrotów do codziennej komunikacji, czyli funkcji językowych. A2-B1:

Wydawnictwo: Aksjomat
Data wydania: 2020-01-24
Kategoria: Języki obce

Kup książkę Język angielski. Sprawdź umiejętność korzystania z praktycznych zwrotów do codziennej komunikacji, czyli funkcji językowych. A2-B1

Język angielski. Sprawdź umiejętność korzystania z praktycznych zwrotów do codziennej komunikacji, czyli funkcji językowych. A2-B1 - opinie o książce

Filhellenizm w Polsce. Rekonesans
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Filhellenizm w Polsce. Rekonesans

Książka składająca się z przeszło dwudziestu studiów, dokumentuje pionierski na polskim gruncie interdyscyplinarny projekt badawczy, skupiający badaczy...

praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Go-Giver. Lider-Rozdawca. Krótka opowieść o tym, co w biznesie jest najważniejsze

Ta książka świetnie oddaje istotę życia i przywództwa. Gorąco ją polecam.     - John C. Maxwell, autor bestsellerów ,,New...