Joga sztuka życia

Wydawnictwo: Czarna Owca
Data wydania: 2020-03-11
Kategoria: Medycyna i zdrowie
Tytuł oryginału: Bringing Yoga to Life: The Everyday Practice of Enlightened Living

To książka, która przenosi praktykę jogi poza matę, do codziennego życia, oraz tworzy z niej powszechną filozofię.

Donna Farhi, opierając się na jogasutrach Patańdżalego, prezentuje transformującą moc jogi. Czyni z niej kompletną życiową praktykę znacznie wykraczającą poza rutynowe ćwiczenie asan. Pokazuje jogę jako drogę do głębszej samoświadomości i wskazuje wszelkie pułapki i obietnice poruszania się po duchowej praktyce.

Książka napisana jest w przystępny i wciągający sposób, a dzięki wieloletnim doświadczeniu autorki w pracy własnej i z uczniami jest odpowiednia zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych praktyków jogi.

Poznaj wnikliwe podejście do jogi i uczyń z niej duchowe przewodnictwo w codziennym życiu.

,,Praktyka jogi nie kończy się wraz z zakończeniem sesji na macie, praktyka jogi w życiu codziennym pozwala z radością, wrażliwością, świadomością i jasnością przejść przez to życie (...) w sposób najpełniejszy z możliwych".

Fragment książki

Kup książkę Joga sztuka życia

Opinie o książce - Joga sztuka życia

Avatar użytkownika - Sheti
Sheti
Przeczytane:2020-05-26, Ocena: 4, Przeczytałam,

Każdy, kto miałby ochotę sięgnąć po tę książkę powinien wiedzieć, że nie jest to poradnik o tym, jak wykonywać asany. To opowieść o tym, jak zgłębiać tajemnice jogi i jej filozofii w życiu codziennym. Joga – sztuka życia to książka dobra zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych. To idealna pozycja dla osób poszukujących duchowości, równowagi, spokoju. Pięknie napisana, pełna życiowych mądrości, zdrowego rozsądku. Jest taką jakby kwintesencją jogicznej filozofii, która wręcz emanuje opanowaniem.

Cała recenzja: bookeaterreality.pl