K-POP Style

K-POP to najmodniejszy obecnie gatunek muzyczny wśród młodzieży.

Wszystko, co warto wiedzieć o modzie i stylu związanym z koreańską muzyką pop!

Z szeregu wystąp i dołącz do k-popowej rewolucji! Pulsująca zaraźliwą energią koreańska scena popowa to niesamowicie atrakcyjni i utalentowani piosenkarze, a także olśniewająca oprawa wizualna występów. Na światową arenę muzyczną ten nurt wdarł się w roku 2012 za sprawą Gangnam Style, przeboju artysty występującego pod pseudonimem PSY. Chociaż ta moda jest na Zachodzie stosunkowo młodym fenomenem, k-pop gwałtownie zyskuje na popularności i dociera do coraz szerszych kręgów odbiorców, co w dużej mierze zawdzięcza obecności w mediach społecznościowych, takich jak Facebook, YouTube czy Twitter.

W tej książce znajdziecie sposoby naśladowania wyglądu i stylu ubierania waszych ulubionych piosenkarzy i piosenkarek k-popowych.

Makijaż, dodatki, stylizacje – wszystko, czego potrzebujecie, by wyglądać, jak należy!

Dianne Pineda to redaktorka i dziennikarka, obecnie współpracująca głównie z czasopismami internetowymi. Przez około siedem lat pracowała w czasopiśmie w Manili, publikowała także artykuły w magazynach takich jak „Jetsetter Asia”, „Groove Korea”, czy „¡HOLA!”. Mieszka na Filipinach.

Informacje dodatkowe o K-POP Style:

Wydawnictwo: Jaguar
Data wydania: 2019-02-13
Kategoria: Dla młodzieży
ISBN: 978-83-7686-761-8
Tytuł oryginału: K-POP STYLE Korean Pop Star Fashion to Style at Home
Tłumaczenie: Małgorzata Kaczarowska

Tagi: książka dla młodzieży k-pop kpop

Kup książkę K-POP Style

K-POP Style - opinie o książce