Świat bez MAJTASÓW?!!!

Kiedy ostatnio widzieliśmy naszych bohaterów, George'a i Harolda, zostali zamienieni w złych makabrycznych truposzów, skazanych na błąkanie się przez całą wieczność po spustoszonej, postapokaliptycznej Ziemi. Dlaczego jednak, moglibyście zapytać, nasz niesamowity Kapitan Majtas nie uratował chłopaków przed tym straszliwym losem? Otóż dlatego, że podróżujący w czasie Stefan Spodniosik w ogóle nie dopuścił do tego, żeby George i Harold zaczęli wymyślać Kapitana Majtasa! Ponieważ bieg historii ludzkości został tym sposobem odmieniony na zawsze, teraz będą musieli wykombinować, jak przywrócić światu jego PRAWDZIWE dzieje.

Czyżby to był już koniec Kapitana Majtasa?!!

Informacje dodatkowe o Kapitan Majtas 10. Kapitan Majtas i Raptowny Rewanż Radioaktywnych Robo-Bokserek:

Wydawnictwo: Jaguar
Data wydania: 2022-05-19

Tagi: Książeczki obrazkowe dla dzieci

Kup książkę Kapitan Majtas 10. Kapitan Majtas i Raptowny Rewanż Radioaktywnych Robo-Bokserek

Kapitan Majtas 10. Kapitan Majtas i Raptowny Rewanż Radioaktywnych Robo-Bokserek - opinie o książce

Avatar użytkownika - slk
slk
Przeczytane:2019-09-26, Przeczytałem,
Komu bije dzban
Dav Pilkey0
Okładka ksiązki - Komu bije dzban

SuperKumple wyłażą ze skóry, by pomóc DogManowi wyzbyć się złych nawyków. Gdy jego obsesje przeistaczają się w lęki, nagle pojawia...

Kapitan Majtas. Inwazja Krwiożerczych Klozetów
Dav Pilkey0
Okładka ksiązki - Kapitan Majtas. Inwazja Krwiożerczych Klozetów

W drugim szkolnym turnieju wynalazców mogą wziąć udział wszyscy uczniowie klas trzecich i czwartych z wyjątkiem George’a i Harolda! KULTOWA...