Kapitan Nauka. Bazgraki wśród zwierząt (3-6 lat)

Bazgraki wśród zwierząt to niezwykła książeczka dla przedszkolaków już od 3. roku życia! Różnorodne, pięknie ilustrowane zadania zapewnią dzieciom wiele godzin rozrywki, a dzięki zmywalnym kartom zabawa będzie mogła trwać bez końca!

Urozmaicone ćwiczenia i łamigłówki rozwijają koncentrację i spostrzegawczość, trenują grafomotorykę, orientację w przestrzeni i pamięć wzrokową, a także przygotowują do nauki pisania.

Sympatyczne ilustracje Poli Augustynowicz zabiorą dzieci do fascynującej krainy zwierząt, gdzie mali odkrywcy poznają różne gatunki i ich środowisko życia, pomogą hipopotamowi znaleźć drogę do wodopoju, połączą żółwie w pary i narysują biedronce brakujące kropki.

Dołączony do zestawu suchościeralny flamaster pozwala zmazywać i poprawiać odpowiedzi bez końca, a wygodny, większy format sprawi, że z rozwiązywaniem zadań nie będą miały problemu już trzylatki.

Kto tu wygląda zza krzaka? Kto kąpie się w rzece? To futrzasta ekipa Bazgraków w odwiedzinach u swoich zwierzęcych przyjaciół!

Bazgraj i baw się z Bazgrakami!

Informacje dodatkowe o Kapitan Nauka. Bazgraki wśród zwierząt (3-6 lat):

Wydawnictwo: Edgard
Data wydania: 2018-10-03

Kup książkę Kapitan Nauka. Bazgraki wśród zwierząt (3-6 lat)

Fiszki PLUS Angielski dla seniorów
Okładka ksiązki - Fiszki PLUS Angielski dla seniorów

Fiszki PLUS Angielski dla seniorów to pakiet dla osób po 50. roku życia, które rozpoczynają naukę języka angielskiego od podstaw. Fiszki PLUS stanowią...

Modlitewnik rodzinny. Modlitwy zawierzenia, uzdrowienia i nadziei
Okładka ksiązki - Modlitewnik rodzinny. Modlitwy zawierzenia, uzdrowienia i nadziei

Zaproś Boga do swojej rodziny! Modlitewnik rodzinny zawiera najpiękniejsze modlitwy, które pomogą całej twojej rodzinie dojrzewać i wzrastać w wierze...