Kapitan Nauka Zagadki obrazkowe Czytanie Koncentracja Pamięć 6+ (od 6 lat)

Unikalny zestaw Zagadek obrazkowych to zestaw kolorowych, ilustrowanych kart specjalnie opracowanych dla dzieci od 6 roku życia, uczących koncentracji i selekcjonowania informacji oraz zapamiętywania tekstu. Zawarte w zagadkach informacje rozbudzają w dziecku ciekawość świata i chęć zdobywania wiedzy, a także trenują kompetencje niezbędne do samodzielnej nauki w szkole. Ponadto rozwijają logiczne myślenie oraz stwarzają rodzicom i dzieciom okazję do wspólnej zabawy.

Przygotowane w wygodnej formie kolorowych, dwustronnych kart złączonych w jedną książeczkę świetnie sprawdzą się w domu, w szkole, w poczekalni, na spacerze czy podróży. Na awersie znajdują się dwie ilustrowane zagadki, a na rewersie - odpowiedzi do nich. Umożliwia to natychmiastowe sprawdzenie prawidłowego rozwiązania samodzielnie przez dziecko.

Zagadki obrazkowe:

przygotowują do nauki płynnego czytania

ćwiczą koncentrację i myślenie analityczne

wprowadzają elementy mnemotechniki

stwarzają okazję do wspólnej zabawy dzieci i rodziców

wyposażają dziecko w kompetencje niezbędne w szkole

Informacje dodatkowe o Kapitan Nauka Zagadki obrazkowe Czytanie Koncentracja Pamięć 6+ (od 6 lat):

Wydawnictwo: Edgard
Data wydania: 2014-12-15

Kup książkę Kapitan Nauka Zagadki obrazkowe Czytanie Koncentracja Pamięć 6+ (od 6 lat)

Kapitan Nauka Zagadki obrazkowe Czytanie Koncentracja Pamięć 6+ (od 6 lat) - opinie o książce

Smerfy i księga odpowiedzi, tom 26
Okładka ksiązki - Smerfy i księga odpowiedzi, tom 26

Następna komiksowa opowieść o słynnych Smerfach! Mieszkańcy wioski w środku wielkiego lasu znów są w opałach! Prawdziwe jest powiedzenie, że kiedy Papy...

Amazing Spider-Man. Życiowe osiągnięcie. Tom 3
Okładka ksiązki - Amazing Spider-Man. Życiowe osiągnięcie. Tom 3

Drugi tom przygód Spider-Mana z nowej serii wydawniczej Marvel Fresh! J. Jonah Jameson ma nową pracę - został prezenterem radiowym. To zajęcie tylko...