Quantcast

Kasia na kryzys. Jak wyjść na prostą z życiowych zakrętów?

Wydawnictwo: Zwierciadło
Data wydania: 2022-05-18

Kryzys to naturalna część życia. Ważne by umieć się z nimi uporać.

W życiu każdego człowieka pojawiają się kryzysy. Nie sposób ich uniknąć. I nie o tym zresztą jest ta książka. Kasia na kryzys to poradnik na czasy życiowych zakrętów, których czasami jest mniej, a czasami - bardzo wiele.

Psychoterapeutka Katarzyna Miller i dziennikarka Joanna Olekszyk rozmawiają m.in. o tym jak zachowywać się w obliczu kryzysu i spowodować, by został rozwiązany w sposób dla nas korzystny. Dlaczego warto pokonywać lęk i stawiać czoła problemom. I wreszcie jak postępować tak, by życiowy bilans był dodatni.

Katarzyna Miller

Najsłynniejsza polska psycholożka. Charyzmatyczna, odważna, dowcipna i pogodna, ale też szczera do bólu. Psychoterapeutka z kilkudziesięcioletnią praktyką terapeutyczną w zakresie terapii indywidualnej, małżeńskiej i grupowej.

Ukończyła psychologię i filozofię na UW. Treningu psychologicznego i prowadzenia psychoterapii uczyła się w Ośrodku Synapsis od prof. dr. hab. Kazimierza Jankowskiego, a następnie od rzeszy nauczycieli polskich i zagranicznych (w tym Carla Rogersa). Wykładowczyni na licznych warsztatach rozwojowych dla kobiet. Felietonistka miesięcznika ,,Zwierciadło". Autorka i współautorka wielu bestsellerowych poradników, m.in. Chcę być kochana tak, jak chcę, Nie bój się życia, Kup kochance męża kwiaty (Wydawnictwo Zwierciadło).

Joanna Olekszyk

Dziennikarka, redaktor naczelna miesięczników ,,Zwierciadło" i ,,Sens". Absolwentka polonistyki i dziennikarstwa UW. Współautorka książek, m.in. Daj się pokochać dziewczyno (Wydawnictwo Zwierciadło).

Tagi: Umysł ciało duch

Kup książkę Kasia na kryzys. Jak wyjść na prostą z życiowych zakrętów?

Poznaj siebie. Karty emocji
Joanna Olekszyk0
Okładka ksiązki - Poznaj siebie. Karty emocji

Poznaj siebie to pełna emocji podróż w głąb siebie. Wyrusz w nią i podążaj ku lepszemu życiu. Każdy człowiek doświadcza całego spektrum rozmaitych...

Poczuj życie. Karty symboli
Joanna Olekszyk0
Okładka ksiązki - Poczuj życie. Karty symboli

Poczuj życie to pełna inspiracji podróż w głąb siebie. Wyrusz w nią i podążaj ku lepszemu życiu. ,,To znaki i symbole rządzą światem, a nie słowa czy...

Tamten utracony świat
Alina Staneczek