Kicia Kocia i Nunuś. Wycieczka do palmiarni

Nowy boardbook w serii o Nunusiu.

Kicia Kocia i Nunuś wybrali się na wycieczkę do palmiarni. Jak tu pięknie! Ile egzotycznych roślin, barwne motyle i kolorowe rybki. Nunuś jest zachwycony. Nigdy jeszcze nie był w tak ciekawym miejscu.

Informacje dodatkowe o Kicia Kocia i Nunuś. Wycieczka do palmiarni:

Wydawnictwo: Media Rodzina
Data wydania: 2023-05-17

Kup książkę Kicia Kocia i Nunuś. Wycieczka do palmiarni

Kicia Kocia i Nunuś. Wycieczka do palmiarni - opinie o książce

Avatar użytkownika - kulturadladzieci
kulturadladzieci
Przeczytane:2023-07-16,

Lato to prawdziwy raj dla miłośników mniejszych i większych wędrówek. 🌼 Na wspaniałą wycieczkę zabiera nas Kicia Kocia i Nunuś, którzy właśnie wybierają się do palmiarni. 🌴 Oboje bardzo cieszą się z tego powodu. 🙂 Chcą zobaczyć egzotyczne rośliny i motyle. 🦋 Rodzeństwo świetnie się bawi. Nunuś jest zachwycony ogromem roślin, kolorowymi rybkami i...pysznym deserem z owocami. 🍨 W końcu to też część wycieczki, prawda? 😉

"Kicia Kocia i Nunuś. Wycieczka do palmiarni" pokazuje dzieciom nie tylko nowe sposoby na spędzanie wolnego czasu, ale też podkreśla rolę opieki nad młodszym rodzeństwem. 👶 To Kicia Kocia dogląda brata, dba by się odpowiednio ubrał i proponuje powrót do domu, kiedy maluch jest zmęczony. 🤗 Jeśli macie więcej niż jedno dziecko, ta lektura jest dla Was. 👌

Kartonowe wydanie, bogato ilustrowane z ulubionymi bohaterami maluchów to idealna książka na zbliżające się wakacje. Anita Głowińska kolejny raz zdobywa serca najmłodszych. 🧡 Nic dziwnego seria o Kici Koci i Nunusiu pewnie znajduje się w większości domowych biblioteczek. 📗 Dzieci ją po prostu uwielbiają! 🙂

Avatar użytkownika - katee87
katee87
Przeczytane:2023-06-19, Ocena: 6, Przeczytałem,

Kicia Kocia i Nunuś wyruszają w nową przygodę pełną emocji i niezapomnianych wrażeń do egzotycznego świata palmiarni.

Palmiarnia to miejsce, w którym można czerpać radość z odkrywania fascynującej, egzotycznej fauny i flory. Dzięki niniejszej publikacji, czytelnicy w najmłodszym wieku mogą zgłębić tajniki tego fantastycznego miejsca i poznać wyjątkowe atrakcje, jakie ono oferuje. Kolorowe, krążące w powietrzu motyle, emanujące pięknem egzotyczne kwiaty, a także intrygujące gatunki roślin stanowią jedynie część niezwykłości, które czekają na małych bohaterów.

Kicia Kocia i Nunuś mają okazję odpocząć, wypić pyszną herbatę i rozkoszować się owocowym deserem. To niezwykłe miejsce oferuje odrobinę egzotyki w samym sercu wielkiego miasta. Jest to również ciekawy sposób na spędzanie czasu, który na pewno nie pozwoli maluchom się nudzić.

Tekst w książce jest napisany w prosty i przystępny sposób. Wyraziste ilustracje o mocnych, kontrastowych kolorach przyciągają wzrok i wspaniale oddają atmosferę palmiarni, a przygody Kici Koci i Nunusia inspirują dzieci do odkrywania nowych, fascynujących miejsc.

"Kicia Kocia i Nunuś. Wycieczka do palmiarni" to nie tylko doskonała zabawa, ale także inspirujące propozycje na wycieczki i wyprawy. Ta kompaktowa książeczka, wyposażona w solidną okładkę i kartonowe strony, idealnie wpisuje się w potrzeby najmłodszych odbiorców. Wytrzymałe materiały gwarantują wielokrotne korzystanie z publikacji oraz trwałą przyjemność płynącą z lektury.

To świetną książka dla maluchów, która pozwala na poznanie ciekawego miejsca, rozbudza wyobraźnię i dostarcza mnóstwo radości. To idealna lektura dla małych odkrywców i miłośników przygód!

Do czego służy kotlet?
Anita Głowińska0
Okładka ksiązki - Do czego służy kotlet?

Zwariowane przygody szkolnej paczki urwisów, którzy nigdy się nie nudzą, a ich głowy pełne są szalonych pomysłów.   Czy nauczyciel...

Kicia Kocia ma braciszka Nunusia
Anita Głowińska0
Okładka ksiązki - Kicia Kocia ma braciszka Nunusia

Kicia Kocia będzie miała braciszka! Mała kotka przygotowuje się na jego przybycie, ścieli mu łóżeczko i podarowuje ulubiona zabawkę. Kiedy jednak Nunuś...