Kicia Kocia jest chora

Tom 9 cyklu Kicia Kocia

Kicia Kocia obudziła się bardzo smutna. Wszystko ja bolało, nic jej nie cieszyło. Przeczytaj, jak Kicia Kocia poradziła sobie z chorobą.

Informacje dodatkowe o Kicia Kocia jest chora:

Wydawnictwo: Media Rodzina
Data wydania: 2011-03-10

Kup książkę Kicia Kocia jest chora

Kicia Kocia jest chora - opinie o książce

Avatar użytkownika - alkatraz
alkatraz
Przeczytane:2016-12-05, Ocena: 6, Przeczytałam, 52 książki 2016,
Kicia Kocia skradła moje serce, więc na pewno również spodoba się dzieciom. Ta część poświęcona została chorobie i wizycie u lekarza głównej bohaterki. Proste podejście do ważnego tematu i serdeczne ilustracje umilą chwilę wszystkim wielbicielom tej serii.
Avatar użytkownika - Kasiaaa
Kasiaaa
Przeczytane:2016-05-07, Ocena: 6, Przeczytałam, Wyzwanie - książki dla dzieci 2016,
Kicia Kocia oswaja dzieci z tematem chorowania i lekarzy. Polecam

Ładnie ilustrowana, bardzo kolorowa książeczka, ktróra uczy dzieci dbania o własne zdrowie.

Kicia Kocia wstała rano i poskarżyła się mamie, że źle się czuję. Mama postanowiła pójść z Kicią Kocią do lekarza. Pani doktor wypisała receptę i poleciła chorej, by brała lekarstwa i dużo odpoczywała. Po kilku dniach leczenia kicia Kocia była już zdrowa i mogła pójść z mamą na spacer, by pobawić się ze swoimi przyjaciółmi.

Avatar użytkownika - annna84
annna84
Przeczytane:2021-12-29, Ocena: 5, Przeczytałam, 26 książek 2021,

Tym razem Kicia Kocia jest chora i musi udać się do lekarza. Mali czytelnicy mogą się przekonać, że wizyta u lekarza nie jest taka straszna. Dowiadują się też, jak można ciekawie spędzić czas podczas choroby.

Kicia Kocia jest przyjaciółką wielu maluchów. W tej części pokazuje, że lekarze są dobrzy i chcą pomagać w zwalczaniu choroby. Obrazkowa książeczka jest idealna dla dzieci chcących pokonać lęk przed doktorem.

Avatar użytkownika - martucha180
Przeczytane:2021-02-03, Ocena: 6, Przeczytałem, Półka Majeczki,
Kicia Kocia w bibliotece
Anita Głowińska0
Okładka ksiązki - Kicia Kocia w bibliotece

Kicia Kocia zna już wszystkie książki, które ma w domu. Wybiera się więc z mamą do biblioteki . Dostaje swoją własną kartę biblioteczną i wypożycza pierwszą...

Kicia Kocia i święta. Kolorowanka
Anita Głowińska0
Okładka ksiązki - Kicia Kocia i święta. Kolorowanka

Kolejna książka z serii do czytania, bazgrania i kolorowania, tym razem o przygotowaniach do Gwiazdki. Kicia Kocia i jej braciszek Nunuś pieką pierniczki...