Klasyczne baśnie Disneya w komiksie. Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków

Komiksowa adaptacja najsłynniejszej disnejowskiej baśni filmowej - ,,Królewny Śnieżki"! Kolejny tom kolekcji klasycznych baśni Disneya, w której znajdują się takie tytuły jak ,,Król Lew", ,,Mulan", ,,Zakochany kundel" czy ,,Aladyn". Dorastająca królewna Śnieżka staje się coraz ładniejsza, co budzi zazdrość jej niegodziwej - lecz pięknej - macochy. Królowa postanawia pozbyć się dziewczyny. Na szczęście dzięki zwierzętom i krasnoludkom królewna znajduje schronienie w głębi lasu. Ale zła władczyni nie zamierza zostawić jej w spokoju... Jak się skończy walka niewinnego dobra z podstępnym złem?

Informacje dodatkowe o Klasyczne baśnie Disneya w komiksie. Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków:

Wydawnictwo: Egmont
Data wydania: 2022-11-23
Kategoria: Komiksy
Tytuł oryginału: Snow White and the Seven Dwarfs Graphic Novel Refresh One-shot

Kup książkę Klasyczne baśnie Disneya w komiksie. Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków

Klasyczne baśnie Disneya w komiksie. Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków - opinie o książce

Avatar użytkownika - wkp
wkp
Przeczytane:2022-12-09, Ocena: 4, Przeczytałem,

ZABÓJCZE PIĘKNO

Bajki i baśnie Disneya zna każdy. Często nawet bardziej kojarzy te animowane wersje, którymi co raz raczą nas kinowe i telewizyjne ekrany. A te animowane doczekały się też swoich własnych adaptacji, w różnych formach. Jedną z nich jest ta komiksowa, serwowana nam w formie cienkich albumików, w sam raz do szybkiego pochłonięcia. Szybszego niż film, ale bez straty dla fabuły i wydźwięku całości, za to z takim samym urokiem i sympatycznym wykonaniem, które sprawia, że młodym rzecz z miejsca w oko wpadnie.

Śnieżka jest piękna i z wiekiem ta królewna tylko pięknieje. Jej macocha, dla której jej własna uroda jest najważniejsza, nie może znieść konkurencji i wciela w życie plan pozbycia się dziewczyny. Jednak Śnieżcie udaje się znaleźć pomoc zwierząt i krasnoludkom. Koniec? Szczęście? Niestety nie, bo zła królowa wciąż knuje. Czy młodej dziewczynie uda się przetrwać to, co nadciąga?

Cudowne bajki Opowiadania do poduszki t.2
Opracowanie Zbiorowe0
Okładka ksiązki - Cudowne bajki Opowiadania do poduszki t.2

Śpiąca królewnaZaklęty książęDzikie łabędzie...

Mamo przytul mnie
Opracowanie Zbiorowe0
Okładka ksiązki - Mamo przytul mnie

Kto, jeśli nie mama, znajdzie lekarstwo na wszystkie dziecięce smuteczki? Cztery mamy, cztery pociechy - i tyyyle miłości!...