Kochaj mnie

Wydawnictwo: Szara Godzina
Data wydania: 2019-09-04
Kategoria: Obyczajowe
ISBN: 978-83-66201-34-7
Liczba stron: 264

Tom 2 cyklu Bieszczadzka Rapsodia

Ocena: 6 (1 głosów)

Emilia wraca do domu, żeby rozliczyć się ze swoją rodziną i ze sobą. Nie jest to łatwe, gdy ma się do czynienia z apodyktycznym ojcem i nieżyjącą matką. Nowa sytuacja zmusza dziewczynę do podjęcia ważnych wyborów, które będą rzutować na jej dalsze życie.

Czym jest miłość i jak ją odnaleźć? Na to pytanie Emilia szuka odpowiedzi w drugiej części Bieszczadzkiej Rapsodii "Kochaj mnie". 

Różne oblicza uczuć, walka z przeciwnościami losu i poszukiwanie recepty na szczęśliwe życie towarzyszą bohaterce w codziennej drodze do upragnionej prawdziwej miłości. Czy uda się jej znaleźć własne miejsce na ziemi?

Tagi: obyczajowe

Kup książkę Kochaj mnie

Sprawdzam ceny dla ciebie ...

Zobacz także

Polecana recenzja

Czytelników, którzy mieli okazję czytać powieść Karoliny Klimkiewicz Wybacz mi, która swoją premierę miała jeszcze w 2018 roku, z pewnością ucieszy wiadomość, że właśnie ukazał się tom drugi i ostatni  Bieszczadzkiej rapsodii. W swojej nowej książce, Kochaj mnie, autorka splata rozpoczęte wcześniej wątki, pamiętając jednak o tym, by niejednokrotnie zaskoczyć odbiorców. Po raz drugi spotykamy się z Emilią, główną bohaterką, dwudziestopięcioletnią dziewczyną, która w powieści Wybacz mi poszukiwała odpowiedzi na pytanie, dlaczego we wczesnym dzieciństwie została porzucona przez matkę. I chociaż sporo się już wyjaśniło, wciąż brakowało klamry, która spoiłaby wszystkie informacje. I właśnie w Kochaj mnie czytelnicy mają okazję połączyć poznane już fakty, by dowiedzieć się, jak dalej potoczy się życie Emilii i czy znajdzie się w nim miejsce dla Dymitra. Kochaj mnie to powieść pełna emocji. Autorka koncentruje się na opisywaniu uczuć bohaterów, tego, jak przeżywają porażki i odtrącenie, ale też jak cieszą się z drobnych chwil radości. Emilia to postać, którą trudno „rozgryźć”. Z jednej strony dziewczyna zmienia się, chce się usamodzielnić i zacząć żyć „po swojemu”. Z drugiej zaś strony ból po stracie matki i emocjonalne odtrącenie przez ojca sprawiają, że dziewczyna czuje się zagubiona i nie wierzy, że ktoś może ...
(czytaj dalej)

Opinie o książce - Kochaj mnie

Inne książki autora
Dopóki starczy mi sił
Karolina Klimkiewicz; 0
Okładka ksiązki - Dopóki starczy mi sił

Wyobraź sobie życie, w którym ciągle musisz grać kogoś innego. Tkwisz w zaklętym kręgu przemian: co trzy miesiące nowe imię i nazwisko, nowy kolor...

Zobacz wszystkie książki tego autora
Recenzje miesiąca
27 śmierci Toby'ego Obeda
Gierak-Onoszko Joanna
27 śmierci Toby'ego Obeda
Służąca
Weronika Wierzchowska;
Służąca
Następnym razem
Karolina Winiarska
Następnym razem
Wojenna korona
Elżbieta Cherezińska
Wojenna korona
Zakaz narzekania
Salvo Noè
Zakaz narzekania
Stramer
Mikołaj Łoziński
Stramer
Hashimoto
Beata Abramczyk
Hashimoto
Sklep z babciami
Dominika Gałka
Sklep z babciami
Biedronka i inni mieszkańcy łąki
Reichenstetter Friederun
Biedronka i inni mieszkańcy łąki
Pokaż wszystkie recenzje