18 września 2006 r. Komitet Standardów Rachunkowości jednogłośnie uchwalił Krajowy Standard Rachunkowości nr 3 "Niezakończone usługi budowlane" (w skrócie KSR 3) odpowiadając na silne zapotrzebowanie praktyków w tym obszarze. KSR 3 dotyczy przede wszystkich firm wykonujących działalność budowlaną, jednak w punkcie I.3. stwierdzono, iż "(...) zasady ustalania kosztów i przychodów zawarte w Standardzie zaleca się odpowiednio stosować także do innych usług o podobnym charakterze (np. do ustalania przychodów i kosztów z długoterminowych umów informatycznych)." Działalność firm budowlanych to przede wszystkim wykonywanie projektów (kontraktów), najczęściej długoterminowych. Dlatego też tworząc projekt Krajowego Standardu Rachunkowości nr 3 "Niezakończone usługi budowlane" jego autor bardzo często korzystał z doświadczeń praktyków w obszarze zarządzania projektami.

Informacje dodatkowe o Kompendium wiedzy o Krajowym Standardzie Rachunkowości nr 3 Niezakończone usługi budowlane:

Wydawnictwo: brak danych
Data wydania: b.d
Kategoria: Ekonomia
ISBN: 83-7251-692-8

Kup książkę Kompendium wiedzy o Krajowym Standardzie Rachunkowości nr 3 Niezakończone usługi budowlane

Kompendium wiedzy o Krajowym Standardzie Rachunkowości nr 3 Niezakończone usługi budowlane - opinie o książce

Miejsca cieniste
Jacek Kalinowski0
Okładka ksiązki - Miejsca cieniste

Witek z pozoru jest wymarzonym mężem. Jednak kiedy decyduje się przyjąć pod swój dach przyjaciela, który właśnie wyszedł z więzienia, Anna jest przerażona...

Sześć snów Laury Szuster
Jacek Kalinowski0
Okładka ksiązki - Sześć snów Laury Szuster

Ciemny pokój, łańcuch przypięty do kostki i obietnica. ,,Zabiję cię kolejny raz. W przeszłości już mi się to udało. Ale zanim to zrobię, powiedz: kim jesteś...

Powrót matki
Danuta Awolusi ;