Koniec zapaleń stawów

Większość leków obecnie stosowanych w reumatologii łagodzi tylko objawy chorób nie mając żadnego wpływu na przyczyny ich powstania
Poznaj nowatorską metodę leczenia, jak i sposoby zapobiegania rozwojowi chorób reumatycznych.
Książka napisana przez doświadczonego reumatologa, dr Jarosława Niebrzydowskiego, który od ponad trzydziestu lat koncentruje się na chorobach układu kostno-stawowego, dokładnie omawia wszystkie zagadnienia związane z zapaleniem stawów.
„W tej książce chcę się podzielić moimi doświadczeniami i sposobami postępowania w leczeniu chorych z zapaleniami stawów. Jak również innych chorób reumatycznych oraz uogólnionej choroby zwyrodnieniowej stawów. Chciałbym, aby wszyscy chorzy jak i ich rodziny oraz pracownicy ochrony zdrowia wspólnie podjęli walkę o stosowanie nowych, tańszych, a jednocześnie znacznie skuteczniejszych metod.” – dr Jarosław Niebrzydowski.
Przewlekłe leczenie gwarantuje stałe zyski koncernom farmaceutycznym. W tym czasie ogromne rzesze chorych tracą radość z życia, możliwość pracy, uprawiania sportu oraz dbaniem o rodzinę.

Książka dostępna w sprzedaży –

Dzięki tej pozycji zrozumiemy czym objawiają się choroby i w jaki sposób prawidłowo leczyć zapaleniu stawów, gdyż okazuje się, że powszechnie stosowane niesterydowe leki przeciwzapalne, leki przeciwbólowe, a nawet sterydy jedynie maskują dolegliwości. Dr Niebrzydowski korzystając z wieloletniego doświadczenia wyjaśnia jak należy prawidłowo leczyć zapalenie stawów, by ostatecznie zatrzymać rozwój choroby i móc liczyć na wyleczenie. Poradnik wyposaża czytelnika w kompleksową wiedzę, dzięki czemu możliwa staje się ocena obecnego procesu leczenia oraz jego modyfikacja.

SPIS TREŚCI

Wstęp
O mnie
Poszukiwanie własnej drogi
Przyczyny chorób reumatycznych
Teoria o pomyłce
Dlaczego lekarze ignorują
Dlaczego napisałem tę książkę
Czym jest zapalenie stawów
Cel leczenia
Przyczyny chorób reumatycznych
Remisja w zapaleniu stawów
W poszukiwaniu drogi
Efekty leczenia
Drożdżaki i grzyby
Program leczenia
Podziękowania

Zachęcamy do zapoznania się z książką dr Jarosława Niebrzydowskiego – Jak leczyć osteoporozę

Książka do kupienia na stronie –

Informacje dodatkowe o Koniec zapaleń stawów:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2021-06-10
Kategoria: Popularnonaukowe

Tagi: RZS reumatyzm stawy zwyrodnienie

Kup książkę Koniec zapaleń stawów

Jak leczyć osteoporozę
Jarosław Niebrzydowski0
Okładka ksiązki -  Jak leczyć osteoporozę

„Jak leczyć osteoporozę” dr Jarosława Niebrzydowskiego to poradnik przedstawiający najnowsze zasady postępowania i leczenia tej choroby. Osteoporoza...