Królik Karolek. Dzień dobry, Karolku!

Już rano, pora wstawać - ale gdzie się podział Karolek? Przygody niesfornego króliczka autorki bestsellerowych książek o ulicy Czereśniowej rozbawią każdego malucha.

,,Dzień dobry, Karolku!" - mówi mama co rano, ale ponieważ małe króliki też nie lubią wstawać, co dzień jest to samo: jej synka nigdzie nie widać! Czy ktoś wie, gdzie się schował? Pluszaki Pingwin, Miś i Piesek nie chcą nic powiedzieć, a zagadka rozwiązuje się dopiero na samym końcu.

W serii kartonikowych książeczek o króliczku Karolku na najmłodszych czytelników czekają sympatyczni zwierzęcy bohaterowie, pogodne opowieści oraz urocze ilustracje zachęcające do wypatrywania i nazywania znanych dzieciom elementów z życia codziennego.

Informacje dodatkowe o Królik Karolek. Dzień dobry, Karolku!:

Wydawnictwo: Dwie siostry
Data wydania: 2023-03-08

Tagi: Dzieci od narodzin do ok. 3 lat

Kup książkę Królik Karolek. Dzień dobry, Karolku!

Królik Karolek. Dzień dobry, Karolku! - opinie o książce

Avatar użytkownika - mrs_zolza
mrs_zolza
Przeczytane:2024-01-21, Ocena: 5, Przeczytałam, Mam,

Bohaterem książek jest niesforny króliczek Karolek, który idealnie odzwierciedla nasze małe dzieci.

Nie chce iść spać, nie lubi wstawać za to chętnie bawi się w chowanego z babcią Krysią.

To kartonowa seria dla dzieci w wieku 2+, z małą ilością tekstu, za to ze szczegółowymi ilustracjami, dotyczącymi codzienności znanej każdemu dziecku.

Mój syn bardzo polubił Karolka i nigdy nie kończymy na jednej książce, musimy czytać kilka razy całą serię.

Ale to bardzo dobra okazja do rozwijania słownictwa i ćwiczenia spostrzegawczości!

Polecamy!

Zima na ulicy Czereśniowej
Rotraut Susanne Berner0
Okładka ksiązki - Zima na ulicy Czereśniowej

Pełna zabawnych szczegółów, sympatycznych postaci i ujmująco codziennych sytuacji książka obrazkowa, w której nie pada ani jedno słowo. Zimowa wyszukiwanka...

Lato na ulicy Czereśniowej
Rotraut Susanne Berner0
Okładka ksiązki - Lato na ulicy Czereśniowej

Pełna zabawnych szczegółów, sympatycznych postaci i ujmująco codziennych sytuacji książka obrazkowa, w której nie pada ani jedno słowo. Letnia wyszukiwanka...

Draka na Antypodach
Katarzyna Ryrych ;